Szumiś 3w1 App - Franek

Op
Tr
Czas realizacji: 1-2 dni
+
299,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 299,00 PLN

Szumiś App 3w1 - Franek

Szumiący miś Franek to pierwszy przyjaciel maluszka. Nasz szumisiowy słodziak ma wyjątkowe szumiące serce, które utula do snu noworodki i niemowlaki.

Szumiące serce Szumisia App emituje aż 3 rodzaje dźwięków: szumy dla noworodków, kołysanki i muzykę klasyczną. Dlatego będzie towarzyszył dziecku od pierwszych chwil życia a potem przez kolejne lata i etapy rozwoju malucha.

Mechanizm Szumisia App sterowany jest aplikacją na telefon. Dzięki niej w wygodny i intuicyjny sposób możesz ustawić wszystkie funkcje misia: rodzaj dźwięku, czas działania, poziom głośności, czy czujnik snu.W każdej chwili za pomocą aplikacji możesz też włączyć lub wyłączyć misia nie wybudzając śpiącego malucha. Serce Szumisia App obsługiwane jest za pomocą aplikacji lub ręcznie - jednym przyciskiem bez konieczności wyjmowania mechanizmu z maskotki.

Wszystkie funkcje Szumisia App opisane są w tabelce poniżej.

 

Do szumiącego misia Franka można przytulać się w łóżeczku, ale też wygodnie powiesić Szumisia i zabrać ze sobą wszędzie dzięki praktycznej zawieszce. 

Szumiś Franek uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego) 

Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.

 Szczegóły:

  • Wysokość maskotki: 24cm
  • Szerokość maskotki: 13cm
  • Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.