Szumisie z lampką

Szumiś 5w1 potrafi jeszcze więcej! 

W kolekcji Szumisiów pojawiły się nowe misie, które potrafią jeszcze więcej! Mechanizm Szumisia 5w1 odtwarza 3 szumy: biały, fal morskich i szum z brzuszka mamy. Po wyłączeniu Szumiś przechodzi w tryb czujnika snu - mechanizm sam włączy się ponownie, kiedy dziecko zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. Nowonarodzone maluszki wprost uwielbiają zasypiać przy szumie, bo przypomina im dźwięki z brzuszka mamy. Maluchy szybciej wyciszają się przy szumie i spokojnie zasypiają. 

Serce Szumisia 5w1 nie tylko szumi - miś odtwarza też 3 melodie, które wyciszą starsze dzieci do snu: dwie kołysanki w pięknej aranżacji i utwór Mozarta, który wspomaga rozwój mózgu dziecka. 

Dodatkowo mechanizm Szumisia 5w1 ma wibracje. Przypominają ona bicie serca, żeby maluszek czuł się jak w objęciach mamy.   

Nowe Szumisie 5w1 posiadają również funkcję lampki w 2 kolorach. Białe lub czerwone światełko delikatnie rozświetla brzuszek misia. To świetne rozwiązanie zarówno przy noworodkach jak i starszych maluszkach, które uczą się samodzielnego zasypiania. 

Szumiś 5w1 zasilany jest poprzez ładowanie. W zestawie razem z Szumisiem dostepny jest kabel ładujący. 

Co potrafi Szumiś 5w1: 

- 3 szumy z czujnikiem snu: biały, fal morskich i szum z brzuszka mamy 

- 3 wyciszające melodie 

- 30 minut odtwarzania 

- wibracje przypominające bicie serca 

- lampka w 2 kolorach rozświetlająca brzuszek misia  

- Ładowanie USB 

Nagrody i certyfikaty