Królik szumiś

Szumisie® - Szumiący królik Miluś - beżowy Oszczędź 11%
mechanizm 5 Szumów
Array
mechanizm 5 szumów - czujnik snu
Array
 Od 179,00 PLN 159,00 PLN
Szumisie® - Szumiący królik Miluś - szary Oszczędź 11%
mechanizm 5 Szumów
Array
mechanizm 5 szumów - czujnik snu
Array
 Od 179,00 PLN 159,00 PLN
Szumiący Miluś - róż Oszczędź 11%
mechanizm 5 Szumów
Array
mechanizm 5 szumów - czujnik snu
Array
 Od 179,00 PLN 159,00 PLN

Szumiś królik - szumiąca przytulanka królik dla dzieci

Szumiś króliczek to mięciutki i miły w dotyku szumiący miś. Królik przytulanka świetnie sprawdzi się od pierwszych dni życia i posłuży maluszkowi na długo. Najpierw jako szumiący królik przyjaciel noworodka - niezawodny pomocnik przy zasypianiu. A w kolejnych miesiącach stanie się pierwszą przytulanką rosnącego maluszka, którą może się bawić w ciągu dnia i przytulić wieczorem do snu, ale też zabrać ze sobą do żłobka, na wycieczkę czy wakacje.

Szumiś królik ma w środku specjalne szumiące serce, które potrafi utulić do snu każdego malucha. Miś Szumiś królik odtwarza 5 rodzajów szumu, żeby jak najlepiej dostosować się do potrzeb dzieci: szum biały, szum różowy, szum fal morskich, szum padającego deszczu i szum wód płodowych z bijącym sercem.

Noworodki od pierwszych dni życia lubią zasypiać przy szumie, bo taki dźwięki słyszały przez wiele miesięcy w brzuchu mamy. Po urodzeniu dobrze pamiętają ten dźwięk - kojarzy im się z ciepłem i bezpieczeństwem. Dlatego szum uspokaja maluszki, wycisza i pomaga im szybciej zasnąć. Szumiś króliczek szybko stanie się pierwszym przyjacielem maluszka i pomocnikiem rodziców w trudnych pierwszych miesiącach rodzicielstwa.

 

Szumiące serce Szumisia Króliczka

Królik Szumiś ma 3 serca do wyboru ; serce w wersji podstawowej, w wersji z czujnikiem snu oraz serce 3 w 1. W wersji 3 w 1 królik przytulanka oprócz szumów ma także wgrane piękne kołysanki śpiewane szeptem - idealne dla niemowlaka, który potrzebuje przed snem chwili wyciszenia. Serce szumiącego króliczka 3 w 1 odtwarza także wybrane utwory Mozarta w spokojnej aranżacji, które wpływają pozytywnie na rozwój mózgu dziecka jeszcze w brzuchu mamy.

Szumiące króliki z czujnikiem snu po wyłączeniu przechodzą w tryb czuwania. Jeśli maluszek przebudzi się lub w jego otoczeniu pojawi się hałas, Szumiś króliczek sam się włączy, żeby utulić maluszka do snu.

 

Królik Szumiś do przytulania

Przytulanka królik uszyta jest z mięciutkiego materiału, który posiada wymagane atesty i jest bezpieczny od pierwszego dnia życia dziecka. Długie uszka szumiącego królika będą milutką zabawką dla niemowlaka, który zaczyna odkrywać świat. Maluch może się nimi bawić, zawijać, wyginać  czy gryźć podczas ząbkowania. A praktyczna zawieszka dołączona do szumisia królika pozwala powiesić przytulankę tam, gdzie właśnie drzemie maluszek - przy łóżeczku, wózku czy foteliku samochodowym podczas podróży.

Królika przytulankę można bezpiecznie prać w pralce. Po wyjęciu szumiącego serca, misia należy prać w temperaturze do 40 stopni.

 

Szumiący królik z Polski

Szumiący króliczek, tak jak wszystkie oryginale Szumisie są w całości produkowane w Polsce. Szyjemy je w naszej szwalni pod Łowiczem i dbamy o to, żeby były najwyższej jakości. Misie uszyte są z atestowanych materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Szumiący mechanizm Szumisia powstaje w warszawskiej firmie Inquel.

Gwarantujemy, że Szumiś króliczek to zabawka wysokiej jakości, bezpieczna dla maluszka.

Nagrody i certyfikaty