Filtry

Zakres cenowy

PLN  –  PLN

  • 29.99PLN
  • 29.99PLN

Outlet

Szumisie® - Pluszowy miś Misiopodusia Ecru/Grafit Oszczędź 78%
Szumisie® - Pluszowy miś Misiopodusia Szary Oszczędź 77%

Outlet niemowlęcy - produkty najwyższej jakości w niższej cenie

W szumisiowym outlecie dziecięcym znajdziesz oryginalne produkty firmy Szumisie w atrakcyjnych cenach. Wszystkie szumiące misie i akcesoria w outlecie niemowlęcym są w pełni wartościowe i nie posiadają żadnych wad ani skaz. To często produkty z poprzednich kolekcji, które nadal mamy w naszym magazynie lub produkty sezonowe. Gwarantujemy, że produkty w outlecie dziecięcym są najwyższej jakości, bezpieczne dla dzieci.

 

Outlet dziecięcy - szumisiowa oferta

Szumisiowy outlet dziecięcy to ofert produktów z naszej kolekcji w promocyjnych cenach. W naszym outlecie niemowlęcym dostępne są:

Szumisie - to szumiące misie, które pomagają zasypiać noworodkom i niemowlakom. Misie mają specjalne szumiące serce, które odtwarza 5 rodzajów szumu, żeby dostosować się do potrzeb wszystkich maluszków: biały szum, różowy szum, szum fal morskich, szum padającego deszczu i szum wód płodowych z bijącym sercem. Maluszki lubią zasypiać przy szumie, bo pamiętają ten dźwięk z brzucha mamy. Szum wycisza noworodki i pomaga im spokojnie i szybciej zasnąć.

 

Szumiące misie z outletu niemowlęcego posiadają niezbędne atesty i mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka. Dostępne są w kilku wzorach i kolorach, zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. W outlecie dziecięcym do wyboru są Szumisie z kolekcji regionalnej: góralska Jagna i Jędruś oraz łowicka Zosia i Staś.

Szumiące misie Szumisie sprawdzą się dla noworodków i niemowlaków, żeby utulić je do snu. Pomogą też rodzicom w trudnych pierwszych miesiącach rodzicielstwa. Szumisie staną się szybko przyjacielem maluszka i pomocnikiem rodziców i posłużą przez długie miesiące.

Szumisiowe kocyki z outletu dziecięcego przydadzą się każdemu maluchowi! Kocyki używane są od pierwszych dni życia malucha - jeszcze w szpitalu. A potem przez długie miesiące w domu, na spacerze w wózeczku, w podróży czy na wakacjach.

Kocyki z kolekcji Szumisie w naszym outlecie niemowlęcym uszyte są z atestowanych materiałów, bezpiecznych od urodzenia.

Przydadzą się z pewnością każdej mamie i maluszkowi - do domu, na spacer czy w podróży. Są wysokiej jakości i posłużą na długo.

 

Letnie poncza muślinowe z naszego outletu dziecięcego to świetne rozwiązanie dla młodszych i starszych dzieci. Sprawdzą się idealnie na plaży, na basenie czy w ogrodzie. Dzięki wygodnemu krojowi bardzo szybko się zakłada a praktyczny kaptur chroni mokrą głowę dziecka przed wychłodzeniem. Muślin, z którego uszyte są letnie poncza z outletu niemowlęcego jest wyjątkowo delikatny i miły w dotyku. Oversizowy krój poncza sprawia, że posłuży on dzieciom przez kilka sezonów. To idealne rozwiązanie na wakacje nad morzem.

 

Outlet niemowlęcy - produkty z Polski

Produkty w szumisiowym outlecie niemowlęcym dostępne są w promocyjnych cenach. Gwarantujemy, że są nowe i najwyższej jakości. Wszystkie produkty z kolekcji Szumisie są w całości produkowane w Polsce. Szumiące misie, kocyki i poncza muślinowe szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem. Starannie wybieramy materia

Nagrody i certyfikaty