Turbany

Szumisie® Turban do włosów mięta Oszczędź 39%
  49,00 PLN 29,90 PLN
Szumisie® Turban do włosów biały Oszczędź 39%
  49,00 PLN 29,90 PLN
Szumisie® Turban do włosów beż Oszczędź 39%
  49,00 PLN 29,90 PLN
Szumisie® Turban do włosów szary Oszczędź 39%
  49,00 PLN 29,90 PLN
Szumisie® Turban do włosów jeans Oszczędź 39%
  49,00 PLN 29,90 PLN
Szumisie® Turban do włosów róż Oszczędź 39%
  49,00 PLN 29,90 PLN

Turban do włosów

Szumisie dbają nie tylko o najmłodszych. W naszej kolekcji są misie i akcesoria wyprawkowe dla noworodków, ale pojawiły się także produkty, które spełniają potrzeby mam i wszystkich kobiet. Jednym z nich jest szumisiowy turban do włosów z frotty bambusowej. To idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet dbających i pięknych wygląd swoich włosów. Szumisiowe turbany świetnie sprawdzą się do każdego rodzaju włosów i pomogą w ich pielęgnacji. Przydadzą się z pewnością każdej kobiecie.

Turban do włosów z kolekcji Szumisie uszyty jest frotty bambusowej. To wysokiej jakości tkanina o jedwabistej strukturze przypominającej kaszmir. Jest niezwykle delikatna i miła w dotyku. A dzięki temu turban jest bardzo lekki i nie obciążający skóry głowy.

 

Turban bambusowy - delikatny i chłonny

Frotta bambusowa ma wyjątkowe właściwości i sprawdza się na turbanach do włosów dużo lepiej niż bawełna czy inne tkaniny. Bambus jest wyjątkowo chłonny - frotta bambusowa pochłania wilgoć aż o 50% szybciej niż bawełna. Nie utrzymuje wilgoci i wysycha bardzo szybko - aż o 20% szybciej niż bawełna! Dlatego bambusowy turban do włosów nie zatrzymuje wilgoci, szybko wysycha i jest wyjątkowo higieniczny. Frotta bambusowa ponadto świetnie się pierze i jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Turbany bambusowe do włosów posłużą w świetnym stanie przez wiele miesięcy.

Szumisiowy turban sprawdza się przy codziennej pielęgnacji każdego rodzaju i długości włosów. W prosty sposób można owinąć w niego mokre włosy i zostawić pod turbanem do przeschnięcia. Świetnie nadaje się do osuszania włosów po kąpieli zamiast ręcznika - jest delikatniejszy i dużo bardziej chłonny.

 

Turban do pielęgnacji włosów

Turban sprawdzi się także do zabiegów pielęgnacyjnych na włosy. Można założyć go na głowę po nałożeniu maski na włosy. Po pierwsze maska dużo lepiej się wchłonie w ciepło otulone włosy. A po drugie turban ochroni ubranie przed ściekaniem maski. Maska zostanie na włosach i głębiej w nie wniknie zapewniając lepszy efekt. Turban idealnie nadaje się także do masek na włosy nakładanych na całą noc - otuli ciepło włosy i ochroni poduszkę przed zaplamieniem.

Bambusowy turban posłuży też podczas codziennej pielęgnacji twarzy. Można owinąć w niego także suche włosy podczas zmywania makijażu czy nakładania kosmetyków na twarz. Włosy będą schowane w turbanie a twarz dokładnie odsłonięta i gotowa do pielęgnacji czy kuracji.

 

Turbany bambusowe z Polski

Turbany do włosów z frotty bambusowej to produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się zarówno do domowej pielęgnacji włosów jak również przy zabiegach w salonach fryzjerskich. Łatwo się pierze, jest trwały a zarazem wyjątkowo delikatny w dotyku. Nie obciąża włosów i skóry głowy i ułatwia ich codzienną pielęgnację. Przyda się z pewnością każdej kobiecie.

Turban bambusowy z szumisiowej kolekcji, podobnie jak wszystkie produkty z naszego sklepu, w całości wprodukujemy w Polsce. Turbany powstają w naszej szwalni pod Łowiczem. Szyjemy je z niezwykłą starannością, z atestowanych materiałów tak, żeby były najwyższej jakości i służyły jak najdłużej.

Nagrody i certyfikaty