Oszczędź 39%

Szumisie® Turban do włosów szary

Czas realizacji: 1-2 dni
+
29,90 PLN
Promocja
Sugerowana cena sprzedaży: 49,00 PLN
29,90 PLN
Razem: 29,90 PLN

Turban do włosów - turban z wysokiej jakości frotty bambusowej. Delikatny i miękki w dotyku. Sprawdzi się idealnie do pielęgnacji włosów.

Dlaczego nasze turbany są wyjątkowe? Bo frotta bambusowa to wyjątkowo chłonna tkanina. Pochłania wilgoć aż o 50% szybciej niż bawełna i wysycha aż o 20% szybciej! Dlatego bambusowy turban do włosów nie zatrzymuje wilgoci, szybko wysycha i jest higieniczny

Szumisiowy turban sprawdza się przy codziennej pielęgnacji włosów. Świetnie nadaje się do osuszania włosów po kąpieli zamiast ręcznika - jest delikatniejszy i dużo bardziej chłonny.

Turban posłuży też podczas nakładania maski na włosy. Nie będzie ściekała na ubranie, zostanie na włosach i lepiej wniknie w ciepło otulone w turbanie włosy. Nadaje się także do masek nakładanych na całą noc - ochroni poduszkę przed zaplamieniem.

Bambusowy turban świetnie sprawdzi się też do schowania zabezpieczenia włosów podczas wieczornej pielęgnacji twarzy czy kuracji na twarz.

Turbany do włosów, podobnie jak wszystkie produkty z szumisiowego sklepu, zostały w całości wyprodukowane w Polsce. Szyjemy je w naszej szwalni, z niezwykłą starannością, z atestowanych materiałów.

 

Skład: 90%bambus, 10%polyester

Gramatura:  350/M2

Wymiary: 70cmx28cm