Szumisie pomagają zasypiać

już blisko 800 000 dzieci na całym świecie! Wiemy, jak pomagać dzieciom spać na różnych etapach ich rozwoju.

Jak szumi Szumiś

Każdy Szumiś wydaje 5 rodzajów szumu: szumisiowy szum, różowy, fal morskich, padającego deszczu, wód płodowych z bijącym sercem. 

Szumiące Serce

Do każdego Szumisia dobierz jedno szumiące serce.

Mechanizm podstawowy

5 rodzajów szumu, 60 minut szumu, regulowana głośność, obsługa jednym przyciskiem

czujnik snu

czujnik snu 5 rodzajów szumu 60 minut szumu regulowana głośność obsługa jednym przyciskiem

czujnik,aplikacja

czujnik snu obsługa w aplikacji 5 rodzajów szumu automatyczne wyciszenie po 60 minutach regulowana głośność obsługa jednym przyciskiem

Jak działa szumiące serce

Odtwórz video

FAQ

Czy Szumisia można prać w pralce?

Szumisie uszyte są z atestowanych materiałów, odpowiednich już od pierwszego dnia życia. Wszystkie misie po wyjęciu szumiącego serca można bez problemu prać w pralce.

Ile szumów ma Szumiś?

W każdym Szumisiu jest aż 5 rodzajów szumu: szumisiowy szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

Jak długo szumi Szumiś?

Szumiś szumi 60 minut, potem zaczyna się powoli wyciszać, żeby nie rozbudzić dziecka i sam wyłącza. Misie z Czujnikiem Snu po wyłączeniu przechodzą w tryb czuwania a dźwięk uruchomi się automatycznie, kiedy maluch zacznie się przebudzać i płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. 

Dlaczego Szumiś usypia maluszka?

Szumisie usypiają dzieci bo emitują przyjazny noworodkom szum. Przypomina on to co dzieci słyszały w brzuchu mamy. Dzięki temu dzieciaki szybko uspokajają się i usypiają.

Do jakiego wieku odpowiedni jest Szumiś?

Szumiś powstał, żeby pomóc najmłodszym dzieciom – od pierwszego dnia ich życia. Sprawdza się w wielu szpitalach, nawet na oddziałach z wcześniakami. Ale przy białym szumie lubią usypiać też starsze dzieci. Szum wycisza i pomaga spokojnie zasnąć niemowlakom a nawet kilkulatkom. Sprawdza się podczas kolek czy ząbkowania.

Jak działa aplikacja ?

Aplikacja pozwala na wygodną obsługę funkcji Szumisia, poprzez połączenie mechanizmu z telefonem przy pomocy bluetooth. Dowiedz się więcej

Opinie

Nagrody i certyfikaty