Akcesoria dla niemowląt

Śpiworek do spania samoloty Oszczędź 40%
  139,00 PLN 83,40 PLN
Szumisie® - Kokon niemowlęcy koniki Oszczędź 40%
  179,00 PLN 107,40 PLN
Śpiworek do spania balony Oszczędź 40%
  139,00 PLN 83,40 PLN
Szumisie® - Pieluszka bambusowa samoloty 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie® - Kocyk bambusowy niebieski Oszczędź 40%
  139,00 PLN 83,40 PLN
Szumisie® - Śpiworek do spania koniki Oszczędź 40%
  139,00 PLN 83,40 PLN
Szumisie® - Kocyk bambusowy mięta Oszczędź 40%
  139,00 PLN 83,40 PLN
Szumisie® - Kocyk bambusowy miodowy Oszczędź 40%
  139,00 PLN 83,40 PLN
Szumisie® - Pieluszka bambusowa pudrowy róż 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie® - Rożek niemowlęcy koniki ciemne Oszczędź 40%
Szumisie® - Śpiworek do spania kropeczki czarne Oszczędź 40%
Szumisie® - Śpiworek do spania kosmos Oszczędź 40%
  139,00 PLN 83,40 PLN
Szumisie® - Pieluszka bambusowa szara 46x46 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa szara 75x75 Oszczędź 40%

Ręcznik dla niemowląt - jaki wybrać

Pierwsza kąpiel maluszka po powrocie ze szpitala to wielkie przeżycie dla rodziców. Już kompletując wyprawkę dla noworodka przyszła mama gromadzi akcesoria potrzebne do pierwszej kąpieli. Warto zadbać o to, żeby wszystkie były bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Ciałko noworodka jest wyjątkowo wrażliwe, dlatego ważne jest nie tylko to, czy będziemy je myć, ale równie istotne, czym wycierać po kąpielach. Nieodpowiedni materiał może uczulić albo podrażnić skórę dziecka. Warto więc wybierać te delikatne i atestowane materiały, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia malucha.

 

Ręczniki bambusowe - delikatne i bezpieczne

W ostatnich latach największą popularnością cieszą się ręczniki dla niemowląt uszyte z frotty bambusowej. I nic w tym dziwnego, bo bambusowy ręcznik dla noworodka jest wyjątkowo delikatny i miły w dotyku. To naprawdę wielka przyjemność otulić się w mięciutkie okrycie kąpielowe - delikatny ręcznik kąpielowy dla niemowlaka.

Co najważniejsze, ręcznik niemowlęcy z bambusa jest bezpieczny dla nowonarodzonego malucha i nie podrażni jego delikatnej skóry. Uszyty z frotty bambusowej jest wyjąrkowo delikatny i przyjemny dla skóry. Ręcznik dla niemowląt może być z powodzeniem używany od pierwszego dnia życia dziecka.

Ręcznik z kapturkiem idealnie sprawdzi się od pierwszej kąpiel noworodka. Zapewni poczucie ciepła, delikatnie wysuszy skórę noworodka a miękki kapturek osłoni i ochroni mokrą główkę przed wyziębieniem. Ręcznik z kapturkiem to bardzo praktyczne rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Po kąpieli można maluszka szybko i wygodnie otulić w ręcznik niemowlęcy i założyć kapturek na mokrą głowę.

 

Frotta bambusowa - idealne rozwiązanie od pierwszej kąpieli

Szumisiowy ręcznik kąpielowy dla niemowlaka uszyty został z frotty bambusowej wysokiej jakości. Dbamy o to, żeby nasze produkty były bezpieczne dla najmłodszych dzieci, dlatego wybieramy tekstylia atestowane i sprawdzone.

Ręcznik dla noworodka ma jedwabistą teksturę w dotyku podobną do kaszmiru. Frotta bambusowa, z której jest uszyty idealnie sprawdza się jako okrycie kąpielowe, bo wyjątkowo szybko wysycha. Testy tej tkaniny wykazały że o 50% szybciej wchłania wilgoć niż bawełna i wysycha 20% szybciej.

Okrycie kąpielowe z bambusa ciepło otuli malucha po kąpieli i szybko wyschnie, nie utrzymując wilgoci w łazience.

 

Ręcznik dla niemowląt z polskiej fabryki

Ręczniki dla niemowląt z szumisiowej kolekcji mają różne kolory - można wybrać ulubione i modne barwy dla chłopca i dziewczynki. Ręcznik z kapturkiem dostępny jest zarówno w jasnych pastelowych kolorach, jak i w ciemniejszych barwach. Dodatkowo okrycie kąpielowe wykończone jest estetyczną lamówką z bawełny z jonami srebra. Wygląda bardzo estetycznie i elegancko.

Nasze ręczniki z kapturkiem 100x100 w całości produkujemy w Polsce. Szyjemy je w szumisiowej szwalni pod Łowiczem. Starannie dobieramy materiał, z którego uszyte są ręczniki dla niemowląt i gwarantujemy, że to produkt wysokiej jakości, bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci.

Nagrody i certyfikaty