Ponczo bambusowe białe 3-4 lata

Przewidywana wysyłka: 1-2 dni
W magazynie
+
109,00 PLN
Razem: 109,00 PLN

Ponczo bambusowe stanie się ulubionym strojem plażowym maluszka. Świetnie sprawdzi się podczas wakacji na plaży, odpoczynku nad basenem czy zabaw w ogrodzie. Jest niezwykle przyjemne i miękkie w dotyku. Przyda się w szafie każdego malucha i posłuży przez wiele sezonów. 

Ponczo z frotty bambusowej to idealne rozwiązanie na wakacyjne podróże. Uszyliśmy je z myślą o młodszych i nieco starszych dzieciach, żeby było wygodne i praktyczne. Ponczo dla dzieci sprawdzi się świetnie po wodnych szaleństwach. Osuszy i miło otuli ciało maluszka. Praktyczny kaptur zakryje mokrą główkę i szyje dziecka i ochroni przed przewianiem i wyziębieniem. 

Ponczo dla dzieci osłoni też maluszka przed słońcem. Ochroni plecki i brzuch dziecka przed promieniami słonecznymi. Jest  lekkie i miłe w dotyku, więc będzie dla malucha wygodnym strojem w upalne dni na plaży, basenie czy w ogrodzie. 

Frotta bambusowa, z której uszyte jest ponczo dla dzieci to wyjątkowo miękka w dotyku tkanina o jedwabistej strukturze. Jest wyjątkowo chłonna - wchłania wilgoć o 50% szybciej niż bawełna oraz 20% szybciej wysycha. Idealnie sprawdzi się po kąpieli w morzu, basenie czy w wodnej zabawie w ogrodzie. 

Ponczo bambusowe ma luźny krój, nie krępuje ruchów dziecka - maluch czuje się w nim luźno i swobodnie. Starszy maluszek sam bez problemu ubierze się w ponczo i łatwo je zdejmie. 

Poncza dla dzieci z szumisiowej kolekcji w całości produkowane są w Polsce - szyjemy je w naszej szwalni pod Łowiczem. Frotta bambusowa posiada niezbędne atesty i jest bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci. 

Rozmiar i Wymiary: 

48cm szer. /60cm dł. 1-2 latek

58cm szer. /70cm dł.  3-4 latek

Materiał: 90 % bambus, 10% polyester

Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni

Jak długo odtwarza dźwięki Szumiś z lampką?

Dźwięki w modelach Szumisia z lampką odtwarzane są przez 30 minut. Jest to idealny czas, aby pomóc większości dzieci zasnąć. Jeśli Twój maluszek nadal jest niespokojny po 30 minutach dźwięków/melodii, możesz ponownie włączyć dźwięk ręcznie albo uruchomić tryb czujnika snu i dźwięk włączy się automatycznie, jeśli dziecko zacznie płakać.

Jak zmienić dźwięki w Szumisiu z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Włącz urządzenie i naciśnij przycisk dźwięku dwa razy z rzędu, aby zmienić odtwarzany szum/melodie.

Jak włączyć czujnik snu w Szumisiu z lampką? 

Aby aktywować czujnik snu, należy najpierw wybrać biały szum (nie melodię ani wibracje) a następnie nacisnąć jednocześnie oba przyciski (przycisk dźwięku i światła), aż światło zmieni kolor na niebieski i zacznie migać. Oznacza to, że czujnik snu został zaprogramowany.

Nie wolno ponownie naciskać przycisku dźwięku, ponieważ spowoduje to dezaktywację czujnika snu.

Jak aktywować wibracje?

Trybu wibracji nie można łączyć z innymi dźwiękami i melodiami. Jest to jeden z naszych dźwięków do wyboru, więc naciśnij dwa razy z rzędu przycisk dźwięku, aż dojdziesz do wibracji (po białych szumach).

Jak regulować głośność dźwięków Szumisia z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Teraz możesz kontrolować głośność, naciskając i nie zwalniając przycisku dźwięku, aż głośność wzrośnie. Po osiągnięciu maksymalnej głośności dźwięk zacznie się przyciszać. Zwolnij przycisk, gdy uzyskasz żądaną głośność.

Jak naładować mechanizm Szumisia z lampką?

Do ładowania używaj oryginalnego kabla USB dołączonego do urządzenia lub kabla USB-C a nie innego typu kabla USB.

Upewnij się, że ładujesz urządzenie za pomocą ładowarki 5 V, a nie na przykład podłączając je do laptopa. Powoduje to nieoptymalne ładowanie.

Sprawdź, czy przełącznik ON/OFF z boku urządzenia dźwiękowego jest włączony. Aby uzyskać pełne naładowanie, należy pozostawić urządzenie dźwiękowe na 2 godziny, aż czerwona dioda zaświeci się na zielono.

Jak długo działa bateria Szumisia z lampką?

Szumiś z lampką został zaprojektowany, aby pomóc maluszkom zasnąć a nie jako lampka działająca całą noc, ponieważ zakłóca to zdrowy sen dziecka. Zgodnie z zaleceniami specjalistów rekomendujemy wyłączenie światła, gdy dziecko zaśnie. Lampka wyłączy się automatycznie po 2 godzinach.

Szacunkowa żywotność baterii w zależności od funkcji (jeśli bateria została w pełni naładowana za pomocą kabla USB, który dołączamy do opakowania):

- sama lampka (niezależnie od koloru): 6 godzin

- lampka + dźwięk: 5 godzin

- sam czujnik snu: 17 godzin

 

Nowości

Nowości

Proponowane produkty

Nowości

Nowości