Szumisie® Koszula muślinowa krótka beżowa

Czas realizacji: 1-2 dni
W magazynie
+
149,00 PLN
Razem: 149,00 PLN

Koszula muślinowa krótka - beż

Koszula muślinowa z szumisiowej kolekcji to idealne rozwiązanie na letnie dni - zarówno te upalne jak i chłodniejsze. Jest przewiewna, lekka i oryginalnie uzupełni letnią stylizację.

Koszula muślinowa z kolekcji Camelove ma oversizowy krój i lekko wydłużony tył - prezentuje się dobrze na każdej sylwetce. Nie opina ciała, nie krępuje ruchów i ładnie się układa. Koszula jest lekka, wygodna i przewiewna. Sprawdzi się na każdą okazję - zarówno do pracy, na spacer jak i na wakacyjny wypoczynek.

Koszulę z muślinu można nosić zapiętą na guziki jako elegancką wersję koszuli. Dobrze prezentuje się w codziennej stylizacji. Świetnie wygląda też rozpięta jako muślinowa narzutka na top i spodenki czy w wakacyjnej wersji na kostium kąpielowy. Jest lekka i zajmuje mało miejsca w walizce, więc  walKoszula jest lekka, wygodna i przewiewna.

Bawełna muślinowa to wyjątkowo miękka i oddychająca tkanina. Świetnie sprawdzi się w upalne dni. Koszula posłuży przez wiele lat, bo muślin jest wytrzymałym i łatwym w pielęgnacji materiałem.

Wymiary:
Rozmiar: XS/S
biust : 108 cm w obwodzie, (mierzone na płasko: 54cm)
Długość przodu: 70 cm (mierzone od stójki)
Długość tyłu: 78 cm
Długość rękawa mierzona od stójki: 65 cm

Rozmiar: S/M
biust : 112 cm w obwodzie, (mierzone na płasko: 56cm)
Długość przodu: 77 cm (mierzone od stójki)
Długość tyłu: 83 cm
Długość rękawa mierzona od stójki: 67 cm

Jak długo odtwarza dźwięki Szumiś z lampką?

Dźwięki w modelach Szumisia z lampką odtwarzane są przez 30 minut. Jest to idealny czas, aby pomóc większości dzieci zasnąć. Jeśli Twój maluszek nadal jest niespokojny po 30 minutach dźwięków/melodii, możesz ponownie włączyć dźwięk ręcznie albo uruchomić tryb czujnika snu i dźwięk włączy się automatycznie, jeśli dziecko zacznie płakać.

Jak zmienić dźwięki w Szumisiu z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Włącz urządzenie i naciśnij przycisk dźwięku dwa razy z rzędu, aby zmienić odtwarzany szum/melodie.

Jak włączyć czujnik snu w Szumisiu z lampką? 

Aby aktywować czujnik snu, należy najpierw wybrać biały szum (nie melodię ani wibracje) a następnie nacisnąć jednocześnie oba przyciski (przycisk dźwięku i światła), aż światło zmieni kolor na niebieski i zacznie migać. Oznacza to, że czujnik snu został zaprogramowany.

Nie wolno ponownie naciskać przycisku dźwięku, ponieważ spowoduje to dezaktywację czujnika snu.

Jak aktywować wibracje?

Trybu wibracji nie można łączyć z innymi dźwiękami i melodiami. Jest to jeden z naszych dźwięków do wyboru, więc naciśnij dwa razy z rzędu przycisk dźwięku, aż dojdziesz do wibracji (po białych szumach).

Jak regulować głośność dźwięków Szumisia z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Teraz możesz kontrolować głośność, naciskając i nie zwalniając przycisku dźwięku, aż głośność wzrośnie. Po osiągnięciu maksymalnej głośności dźwięk zacznie się przyciszać. Zwolnij przycisk, gdy uzyskasz żądaną głośność.

Jak naładować mechanizm Szumisia z lampką?

Do ładowania używaj oryginalnego kabla USB dołączonego do urządzenia lub kabla USB-C a nie innego typu kabla USB.

Upewnij się, że ładujesz urządzenie za pomocą ładowarki 5 V, a nie na przykład podłączając je do laptopa. Powoduje to nieoptymalne ładowanie.

Sprawdź, czy przełącznik ON/OFF z boku urządzenia dźwiękowego jest włączony. Aby uzyskać pełne naładowanie, należy pozostawić urządzenie dźwiękowe na 2 godziny, aż czerwona dioda zaświeci się na zielono.

Jak długo działa bateria Szumisia z lampką?

Szumiś z lampką został zaprojektowany, aby pomóc maluszkom zasnąć a nie jako lampka działająca całą noc, ponieważ zakłóca to zdrowy sen dziecka. Zgodnie z zaleceniami specjalistów rekomendujemy wyłączenie światła, gdy dziecko zaśnie. Lampka wyłączy się automatycznie po 2 godzinach.

Szacunkowa żywotność baterii w zależności od funkcji (jeśli bateria została w pełni naładowana za pomocą kabla USB, który dołączamy do opakowania):

- sama lampka (niezależnie od koloru): 6 godzin

- lampka + dźwięk: 5 godzin

- sam czujnik snu: 17 godzin

 

Nowości

Nowości