Otulacze bambusowe

Otulacz bambusowy balony Oszczędź 40%
99,00 PLN
59,40 PLN
Zestaw otulaczy: miodowy, koniki Oszczędź 40%
155,00 PLN
93,00 PLN
Szumisie® - Otulacz bambusowy kropki czarne Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy samoloty Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy tęcza Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy pastelowe baloniki Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy łabędzie Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy biały Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy miodowy Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy szary Oszczędź 40%
79,00 PLN
47,40 PLN
Szumisie® - Otulacz bambusowy koniki Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy gwiazdki Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy miętowy Oszczędź 40%
Szumisie® - Otulacz bambusowy rudy Oszczędź 40%
79,00 PLN
47,40 PLN
Szumisie® - Otulacz bambusowy pudrowy róż Oszczędź 40%

Otulacz bambusowy - sprawdzony otulacz dla maluszka

Nowonarodzone maluszki przez pierwsze tygodnie życia potrzebują warunków zbliżonych do tych w brzuszku mamy. Dlatego trzy pierwsze miesiące życia dziecka nazywa się często czwartym trymestrem ciąży. Noworodki w tym czasie przesypiają większość doby, lubią ciepło, otulenie i szumy.

Ważne jest, żeby odpowiedzieć na potrzeby maluszka i pomóc mu przystosować się do nowych warunków. Jednym z produktów, który ułatwia rodzicom opiekę nad noworodzonym maluszkiem a dziecku zapewnia warunki, jakich potrzebuje, jest otulacz dla noworodka.

Otulacz sprawdzi się od pierwszych dni życia dziecka, jeszcze w szpitalu. Ciasno otulony noworodek czuje się podobnie jak w brzuszku mamy - jest mu ciepło i przytulnie. Maluch czuje się bezpiecznie, szybciej uspokaja i zasypia.

Nie tylko do otulenia

Otulacze dla noworodka posłużą rodzicom i maluszkom przez wiele miesięcy. Na początek jako praktyczne otulenie podczas drzemki w pierwszych tygodniach życia dziecka.

Później otulacz można wykorzystać na wiele innych sposobów. Bambusowa tetra jest bardzo delikatna, dlatego otulacz przyda się do wycierania delikatnej skóry maluszka - po wieczornej kąpieli, czy na wakacjach na plaży. Otulacz bambusowy świetnie sprawdzi się też jako delikatne i przewiewne okrycie w upalne dni - czy to podczas snu w łóżeczku czy podczas spaceru w wózeczku.

Skóra noworodka jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa dlatego ważne jest, żeby materiały, z których uszyte są tekstylia dla dziecka, były bezpieczne.

W szumisiowym sklepie dostępne są otulacze bambusowe - najwyższej jakości, z miękkiej tetry bambusowej. Sprawdzi się ona idealnie do wrażliwej skóry maluszka. Włókna bambusowe mają właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Są wyjątkowo miłe i delikatne w dotyku, nie podrażniają skóry noworodka. Otulacze bambusowe są bezpieczne dla dzieci od pierwszych chwil życia.

Otulacze bambusowe dla chłopca i dziewczynki

W kolekcji Szumisie do wyboru jest kilka różnych wzorów otulaczy dla noworodka, w kolorach i wzorach zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wszystkie otulacze zostały zaprojektowane specjalnie dla nas - mają unikalne wzory i modny design. Dodatkowe otulacze dla noworodków zakończone są ozdobnym pomponem. Dzięki niemu sprawia otulacz wygląda oryginalnie i jest ozdobą łóżeczka czy wózeczka maluszka.

Jak prać otulacze bambusowe?

Otulacz bambusowy dla niemowlaka posłuży maluszkowi przez wiele miesięcy, jeśli zadbamy o jego odpowiednią pielęgnację. Warto pamiętać, że tkaninę babusową można prać w pralce, ale w temperaturze maksymalnej 30-40 stopni. Nie należy jej suszyć w suszarce ani wybielać. Prasować należy z dużą ilością pary, w temperaturze maksymalnie 150 stopni.

Nagrody i certyfikaty