Pieluszki bambusowe

Szumisie® - Pieluszka bambusowa samoloty 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa pudrowy róż 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa szara 46x46 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa szara 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie®- Pieluszka bambusowa koniki 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie®- Pieluszka bambusowa koniki 46x46 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa miętowa 46x46 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa ruda 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa błękitny 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa biała 46/46 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa błękitny 46x46 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa miodowa 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa miodowa 46x46 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa miętowa 75x75 Oszczędź 40%
Szumisie® - Pieluszka bambusowa gwiazdki 75x75 Oszczędź 40%

Pieluszki dla noworodków - od urodzenia na długie miesiące

Skóra noworodka jet wyjątkowo delikatna i wrażliwa, dlatego tak ważne jest, żeby starannie wybierać produkty, których będziemy używać dla maluszka od pierwszych dni jego życia. Jednym z najpopularniejszych produktów, przydatnych od urodzenia, są pieluszki tekstylne. Na rynku jest wiele rodzajów pieluch i ulewajek, szytych z różnych tkanin. Od kilku lat hitem wśród młodych mam są jednak pieluszki bambusowe. Nie bez powodu! Tkanina bambusowa jest wyjątkowo delikatna i świetnie sprawdzi się dla skóry noworodka. Poza tym pielucha bambusowa ma wiele innych właściwości, dzięki którym wyróżnia się na tle tradycyjnych tetrowych czy bawełnianych pieluszek.

 

Pieluszka bambusowa - sprawdzony wybór

Pieluszki to jedno z najczęściej używanych artykułów dla noworodków. Przydadzą się od pierwszego dnia życia maluszka, jeszcze w szpitalu i posłużą przez długie miesiące. Gromadząc wyprawkę warto pomyśleć o większej ilości pieluszek, bo z pewnością przyda się ich przez ten czas wiele. Ulewajki bamusowe sprawdzą się idealnie do przecierania dziecięcej buzi czy pupy. Przydadzą się też do przykrywania maluszka, podkładania pod główkę w wózeczku czy łóżeczku i oczywiście do położenia na ramię podczas odbijania jako pieluszka ulewajka.

 

Dlaczego pieluszka bambusowa a nie inna? Skóra noworodka jest wyjątkowo wrażliwa, potrzebuje bezpiecznych i nie podrażniających jej produktów. To dlatego pieluszki bambusowe cieszą się tak dobrymi opiniami wśród młodych mam. Tkanina bambusowa jest niezwykle delikatna w dotyku, przewiewna i przyjazna dla skóry maluszka. Ulewajki bambusowe nie powodują uczuleń ani podrażnień a skóra malucha okryta bamusową pieluszką oddycha.

Ponadto pielucha bambusowa jest antyalergiczna i antybakteryjna, dlatego nie podrażni wrażliwej skóry nowonarodzonego dziecka. Można bezpiecznie używać pieluszek bambusowych dla noworodka od pierwszego dnia życia dziecka. To sprawdzony produkt, który posłuży przez długi czas.

Pieluszki bambusowe w zestawie

W szumisiowym sklepie dostępne są także bambusowe pieluszki w zestawach. Zestaw pieluszek bambusowych to 3 ulewajki bambusowe w różnych kolorach. Tworzą piękny i praktyczny komplet dla niemowlaka. Przydadzą się z pewnością każdej mamie.

Pieluszki bambusowe służą maluchowi przez długie miesiące, dlatego warto odpowiednio o nie zadbać. Jeśli zachowamy zasady prania i prasowania ulewajek bambusowych, zachowają one piękne kolory i miękkość bambusowych włókien, nie rozciągną się też ani nie skurczą.

 

Jak bezpiecznie prać pieluszki bambusowe?

Pieluchę bambusową można prać w pralce w temperaturze 30ºC - 40ºC (na programie delikatnym), co ważne - nie należy jej gotować! Pieluszek nie można wybielać ani suszyć w suszarce bębnowej. Pieluszki bambusowe najlepiej prasować z dużą ilością pary w maksymalnej temperaturze 150ºC. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że pieluszki posłużą na długo.

Nagrody i certyfikaty