Prezenty na babyshower

Szumisie® - Szumiący królik Miluś - beżowy Oszczędź 11%
mechanizm 5 Szumów
Array
mechanizm 5 szumów - czujnik snu
Array
 Od 179,00 PLN 159,00 PLN
Szumisie® - Szumiący królik Miluś - szary Oszczędź 11%
mechanizm 5 Szumów
Array
mechanizm 5 szumów - czujnik snu
Array
 Od 179,00 PLN 159,00 PLN
Szumisie® - Szumiący miś Suzy Oszczędź 5%
mechanizm 5 Szumów
Array
mechanizm 5 szumów - czujnik snu
Array
 Od 189,00 PLN 179,00 PLN
Szumisie® - Szumiący Lucas Oszczędź 5%
mechanizm 5 Szumów
Array
mechanizm 5 szumów - czujnik snu
Array
 Od 189,00 PLN 179,00 PLN
Szumisie® - Szumiący królik Miluś - róż Oszczędź 11%
mechanizm 5 Szumów
Array
mechanizm 5 szumów - czujnik snu
Array
 Od 179,00 PLN 159,00 PLN

Prezenty na babyshower - co kupić na prezent dla przyszłej mamy

Moda na babyshower nie przemija! Od kilku lat wśród przyszłych mam panuje tradycja, żeby w ostatnich tygodniach przed porodem spotkać się najbliższymi koleżankami i razem z nimi świętować zbliżające się przyjście na świat malucha. To też świetna okazja do skompletowania gadżetów dla mamy i dziecka potrzebnych po porodzie. Koleżanki i przyjaciółki przychodzą na imprezę z torbami prezentów, więc przyszła mama z pewnością może potem ograniczyć swoje wydatki na wyprawkę. Najważniejsze, żeby odpowiednio wybrać prezent na babyshower - tak, żeby sprawdził się dla mamy i przydał maluchowi.

 

Co kupić na baby shower?

Wybór w sklepach dziecięcych jest ogromny! Aż roi się od zabawek, gryzaków, kocyków i ubranek. Ale nie wszystkie atrakcyjnie wyglądające gadżety sprawdzą się na prezent. Warto wybrać albo takie rzeczy, których w wyprawce dla maluszka nigdy nie jest za wiele, albo takie, których zakup jest dla przyszłej mamy sporym wydatkiem i możemy w ten sposób sprawić jej miłą niespodziankę. Coraz częściej zdarza się też, że przyszłe mamy same robią listę potrzebnych im produktów i gadżetów i udostępniają gościom zaproszonym na babyshower. W takiej sytuacji sprawa jest ułatwiona i warto skorzystać z listy, żeby nie dublować produktów i pomóc przyjaciółce skompletować wyprawkę.

 

Szumisiowe propozycje na prezenty dla mamy i dziecka

W naszym sklepie mamy kilka sprawdzonych pomysłów na prezent dla mamy i dziecka. Polecamy  zestawy bambusowych pieluszek i otulaczy. Uszyte są z wysokiej jakości włókien bambusowych. Sprawdzają się od pierwszych chwil życia - są delikatne, miękkie w dotyku i nie podrażnią wrażliwej skóry noworodka. Pieluszki i otulacze dostępne są w zestawach w różnych kolorach i wzorach. Wyglądają naprawdę przepięknie i gwarantujemy, że będą trafionym prezentem na babyshower.

Otulacze i pieluszki proponujemy też w komplecie z szumiącymi misiami. To bardzo pożądany i popularny prezent wśród mam. Szumiś wycisza maluszka i pomaga mu spokojnie zasnąć. Szumiący miś pomoże rodzicom w trudach pierwszych miesięcy rodzicielstwa i stanie się pierwszym przyjacielem malucha. A pieluszki i otulacze z pewnością przydadzą się każdemu rodzicowi od pierwszych dni po porodzie: do otulenia malucha, przykrycia w ciepły dzień, przetarcia buzi czy pupy. Taki zestaw to piękny, sprawdzony i idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy. 

Każdą przyszłą mamę z pewnością ucieszyłby też inny szumisiowy zestaw” szumiący miś i podusia. To nasza propozycja do pokoju maluszka. Szumiś utula noworodka do snu a podusia jest pięlną ozdobą łóżeczka i pokoju dziecka. A kiedy maluch podrośnie poduszka posłuży mu podczas drzemki, do zabawy czy jako miękka podkładka do siadania.

W naszym sklepie dostępne są też zestawy mini spa. To idealny prezent dla przyszłej mamy - świetnie sprawdzi się jeszcze przed porodem. Szumisiowy zestaw beauty składa się z 4 elementów: rękawiczka myjka, rękawiczka do demakijażu, opaska na włosy (do demakijażu) oraz 3 krążki do demakijażu. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości frotty bambusowej.

Nagrody i certyfikaty