Szumisie mini zawieszki

Szumisie® - Szumiący miś mini zawieszka ecru Oszczędź 16%
mechanizm 5 Szumów
Array
 Od 129,00 PLN 109,00 PLN
Szumiś Mini Szary Oszczędź 16%
mechanizm 5 Szumów
Array
 Od 129,00 PLN 109,00 PLN

 

Szumiś zawieszka - szumiący miś do wózka

Szumiś zawieszka to mniejsza wersja dużych misiów z szumisiowej kolekcji. Został zaprojektowany tak, żeby był funkcjonalny i przenośny. Dlatego do miękkiej główki misia doszyliśmy funkcjonalną plastikową klamrę. Pozwala ona w prosty sposób przyczepić misia tam, gdzie potrzebny jest maluszkowi: podczas drzemki do łóżeczka dziecięcego, podczas spaceru w wózeczku czy w czasie podróży do nosidełka samochodowego. To bardzo wygodne rozwiązanie dla rodziców.

Szumiący miś mini może towarzyszyć maluszkowi od pierwszego dnia życia i stać się niezawodnym pomocnikiem w zasypianiu. A to dlatego, że w małym misiu ukryte jest szumiące serce o wielkie mocy! Serce szumisia zawieszki odtwarza aż 5 rodzajów szumu: szumisiowy, różowy szum, szum fal morskich, padającego deszczu i dźwięk wód płodowych z bijącym sercem. Każdy rodzic może wybrać dla maluszka dźwięk, który jest dla niego najprzyjemniejszy.

Maluszki tak bardzo lubią spać przy szumie, bo podobne dźwięki słyszały przez wiele miesięcy w brzuszku mamy. Dobrze je pamiętają po urodzeniu, dlatego tak szybko wyciszają się przy szumie i szybko zasypiają.

Po 60 minutach odtwarzania Szumiś mini powoli wycisza się i sam wyłącza. Głośność dźwięku można regulować a jego najwyższym poziom jest zgodny z unijnymi normami dla zabawek. Bardzo bamy o to, żeby nasze misie były bezpieczne. Szumisia zawieszkę obsługujemy jednym przyciskiem bez konieczności wyjmowania go z misia.

Mini wersja Szumisia posłuży maluszkom i rodzicom nie tylko w domu podczas drzemek czy w nocy. Idealnie sprawdzi się też jako Szumiś do wózka - utuli maluszka do snu na spacerze a dzięki wygodnej klamrze nie wypadnie z wózeczka i nie zgubi się. Praktyczne przypięcie przyda się też w podróży samochodem

Szumiś zawieszka może być stosowany od pierwszego dnia życia dziecka. Uszyty jest z bezpiecznych materiałów, które posiadają niezbędne atesty. Misia można bez problemu prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu z środka szumiącego mechanizmu).

Szumiś mini w całości produkowany jest w Polsce. Tak jak wszystkie Szumisie szyty jest  w szumisiowej szwalni pod Łowiczem. Szumiące serce powstaje w fabryce w Warszawie. Dbamy o to, żeby nasze misie były najwyższej jakości i jak najlepiej służyły maluszkom i rodzicom.

Nagrody i certyfikaty