Śpiworki do spania

Śpiworek do spania samoloty Oszczędź 40%
139,00 PLN 83,40 PLN
Śpiworek do spania balony Oszczędź 40%
139,00 PLN 83,40 PLN
Szumisie® - Śpiworek do spania koniki Oszczędź 40%
Szumisie® - Śpiworek do spania kosmos Oszczędź 40%
Szumisie® - Śpiworek do spania kropeczki czarne Oszczędź 40%
Szumisie® - Śpiworek do spania łabędzie Oszczędź 40%
Szumisie® - Śpiworek do spania ptaszki Oszczędź 40%
Szumisie® - Śpiworek do spania koniki ciemne Oszczędź 40%

Śpiworek do spania - wygodne rozwiązanie na długie miesiące

Śpiworek dla niemowlaka to w ostatnich latach jeden z najpopularniejszych gadżetów dla dzieci. Połączenie kołderki ze śpiworkiem świetnie sprawdza się przez długie miesiące życia dziecka. To bardzo praktyczne rozwiązanie, zarówno dla rodziców jak i malucha. Dlatego śpiworek niemowlęcy stał się hitem wśród mam i coraz częstszym elementem w dziecięcych łóżeczkach.

Dlaczego śpiworek a nie kołderka?

Tradycyjne pościele dla dzieci coraz częściej zastępują w łóżeczkach właśnie śpiworki do spania. Pod kocykiem czy kołderką maluszek również leży ciepło otulony, ale niestety podczas drzemki starsze dzieci często rozkopują się i zdejmują z siebie kołderkę czy kocyk. Rodzice boją się też, że maluszek ruszając nóżkami, zakryje sobie kocykiem przez sen główkę. Śpiworek do spania dla noworodka to idealne rozwiązanie na takie sytuacje - wkładamy rączki dziecka w wycięcia w śpiworku, zakrywamy nóżki i związujemyw prosty sposób troczkami. Nawet kręcący się i rozkopujący maluch będzie spał ciepło okryty całą noc. A rodzic nie musi co chwilkę zerkać, czy dziecko nie zdjęło z siebie kołderki i czy ma ciepłe nóżki.

Śpiworek dla niemowlaka został zaprojektowany tak, żeby posłużyć maluszkowi przez kilka miesięcy życia. Sprawdzi się już dla noworodków i przyda dla szybko rosnącego niemowlaka. Śpiworek do spania z powodzeniem zastąpi kołderkę czy ciepły kocyk. Praktyczne troczki umożliwiają rozwiązanie śpiworka tak, żeby zmienić pieluszka dziecka, bez konieczności wyjmowania go ze śpiworka czy nawet rozbudzania śpiącego dziecka.

Śpiworki to świetne rozwiązanie nie tylko do łóżeczek dziecięcych, ale też jako okrycie podczas spacerów w głębokim wózku.

Śpiworek do spania uszyty został z wysokiej jakości bawełny. W całości wyprodukowany w Polsce - powstał w naszej szwalni pod Łowiczem. Dbamy o to, żeby nasze produkty były bezpieczne dla dzieci, dlatego śpiworki do spania dla noworodka mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka.

Nagrody i certyfikaty