Warning: DOMDocument::loadHTML(): Empty string supplied as input in /home/szumisie/domains/myhummy_prod/public_html/app/addons/myhummy/func.php on line 1860

Kocyki bambusowe

Brak produktów w tej sekcji

Kocyk bambusowy - idealny dla noworodka

Jedną z pierwszych rzeczy, które przyszłe mamy kupują kompletując wyprawkę dla dziecka, jest kocyk. Trudno oprzeć się pięknym wzorom i kolorom kocyków dla dzieci. Na szczęście nie trzeba decydować się na ten jeden jedyny, bo każdemu maluszkowi przyda się co najmniej kilka kocyków. Kocyk dla noworodka sprawdza się już od pierwszych chwil życia maluszka. Jeszcze w szpitalu posłuży do nakrycie nowonarodzonego dziecka podczas drzemki między karmieniami.

Jaki kocyk dla noworodka wybrać?

Od wielu lat największą popularnością wśród mam cieszą się kocyki bambusowe. Nic w ty, dziwnego, bo są one wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku. Kocyki uszyte są z atestowanej tkaniny bambusowei w połączeniu z wysokiej jakości bawełny. Dzięki temu są delikatne i nie podrażniają delikatnej skóry maluszka. Kocyk bambusowy może być używany od urodzenia i posłuży z pewnością na wiele miesięcy - najapierw do otulenia nowonarodzonego maluch, ale póżniej do nakrycia podczas drzemki czy w wózku na spacerze starsze dziecko.

Do wyboru w szumisiowej kolekcji jet wiele kolorów kocyków dla niemowlaka zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Rogi kocyków dodatkowo zakończone są ozdobnymi pomponami i wyglądają naprawdę stylowo. Kocyk stanie się piękną ozdobą dziecięcego pokoiku czy wózka podczas spaceru.

Szumisiowe kocyki bambusowe są bardzo lekkie i elastyczne. Szyjemy je z ogromną starannością w naszej szwalni pod Łowiczem i gwarantujemy, że są najwyższej jakości i bezpieczne dla maluszków.

Kocyki bambusowe można prać w pralce (program do tkanin delikatnych).

Nagrody i certyfikaty