Pościel dziecięca z suwakiem

Brak produktów w tej sekcji

Pościel dziecięca z suwakiem

Twój maluszek kręci się w nocy, rozkopuje i budzi z zimnymi nóżkami? Kołderka ciągle spada a Ty szukasz sposobu, żeby maluch mógł ciepło otulony przespać spokojnie całą noc? Znaleźliśmy na to rozwiązanie! W szumisiowym sklepie dostępna jest pościel z suwakiem - połączenie mięciutkiej pościeli i praktycznego śpiwora. To gwarancja, że maluch nie odkryje się w nocy.

Szumisiowa pościel dziecięca z suwakiem to świetne rozwiązanie zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci a zwłaszcza dla tych maluchów, które często odkrywają się w nocy. Jak to wygląda? Poszewka pościeli połączona jest z prześcieradłem w gumkę praktycznym suwakiem. Maluszek leży w środku wygodnego "śpiworka" wielkości łóżka. Ma w nim ciepło a pościel nigdy nie podwija się i nie spada z łóżka dziecka.

Pościel dziecięca z suwakiem świetnie sprawdzi się nawet u najbardziej kręcących się podczas snu dzieci. Maluch pod pościelą ma swobodę ruchów, ale dzięki zapiętemu suwakowi nawet przewracając się na bok i kręcąc nie ściągnie z siebie pościeli. Będzie wygodnie i ciepło okryty przez całą noc i nie obudzi się z zimna.

Pościel dziecięca w kształcie mumii

Pościel dziecięca z suwakiem dla chłopca i dla dziewczynki uszyta jest na wzór śpiwora w kształcie mumii - na dole przy nóżkach dziecka pościel jest zwężona i rozszerza się ku górze. Wzdłuż poszewki wszyty jest bezpieczny i praktyczny suwak, łączący ją z prześcieradłem. Maluch jest w pościeli wygodnie otulony i nie będzie miał problemu ze spadającą w nocy kołderką. Nie rozkopie się w nocy, nie zmarzną mu nóżki i będzie mógł spać spokojnie całą noc.

W skład kompletu pościeli z suwakiem wchodzi bawełniana poszewka i wypełnienie oraz poduszka dla dziecka (poszewka i wypełnienie).

Pościel dla dziewczynki i chłopca

Szumisiowa pościel dziecięca z suwakiem dostępna jest w dwóch rozmiarach - na mniejsze lub większe łóżko dziecięce. Do wyboru są piękne, specjalnie zaprojektowane wzory pościeli zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Pościel z suwakiem bardzo ładnie prezentuje się w łóżeczku i na większym łóżku. Pościel połączona z prześcieradłem równo zakrywa łóżko. Pościel ma w górnej części dodatkową wypustkę do wywinięcia, nie połączoną suwakiem. Ścieląc łóżko można w prosty sposób ją wywinąć - ścieli się błyskawicznie i wygląda bardzo estetycznie. Poduszka w zestawie pościeli jest odpowiedniej wielkości zarówno dla mniejszych jak i starszych dzieci. Jest bardzo miękka, ale nie za wysoko. Gwarantuje komfort podczas snu.

Pościel dla dzieci z suwakiem jest delikatna i miękka w dotyku. Uszyta została w 100% z wysokiej jakości bawełny. Jest antyalergiczna. Pościel dziecięca z suwakiem jest całoroczna - może być używana zarówno w lato podczas wyższych temeperatur jak i w zimę. Maluszek na pewno nie zgrzeje się ani nie zmarznie.

Pościel dla dzieci z suwakiem w całości produkowana jest w Polsce. Szyjemy ją w szumisiowej szwalni pod Łowiczem. Dbamy o to, żeby nasze produkty były bezpieczne i wysokiej jakości.

Nagrody i certyfikaty