Kokony niemowlęce

Szumisie® - Kokon niemowlęcy koniki Oszczędź 40%
  179,00 PLN 107,40 PLN

Kokon niemowlęcy

Kokon niemowlęcy to od kilku lat prezentowy hit na babyshower albo pierwszą wizytę u nowonarodzonego maluszka. Gniazdko dla niemowlaka polecają sobie mamy jako niezbędny produkt na pierwsze tygodnie życia dziecka. Do czego się przydaje i jak długo posłuży?

Kokon dla dziecka tworzy mu odgrodzoną i bezpieczną przestrzeń. Wyższe i grubsze brzegi kokona chronią niemowlaka przed sturlaniem się z łóżka, kanapy lub przewijaka czy wplątaniem rączek lub nóżek w szczebelki łóżeczka. Kokon sprawdza się też, kiedy noworodek śpi na łóżku razem z rodzicami. Osłania on malucha i zabezpiecza przed przypadkowym przygnieceniem przez sen przez rodzica.

Kokon niemowlęcy to wygodne i bezpieczne rozwiązanie na czas drzemki czy nocnego snu maluszka. Ale świetnie sprawdzi się także w ciągu dnia, kiedy maluszek ma czas aktywności a rodzice potrzebują bezpiecznie go odłożyć.

Kokon dla niemowląt z szumisiowej kolekcji uszyty jest z wysokiej jakości bawełny, Materiał jest atestowany i może być używany od pierwszego dnia życia dziecka. Kokon można bezpiecznie prać w pralce - nie straci kształtu ani koloru.

Kokon dla niemowląt sprawdza się od pierwszego dnia życia dziecka. To bardzo praktyczne rozwiązanie na pierwsze miesiące dla noworodka i niemowlaka. Kokon posłuży maluchowi do około 6. miesiąca - później maluszek swobodnie obraca się i zaczyna siadać.

W szumisiowym sklepie dostępne są kokony niemowlęce w pięknych wzorach i kolorach - zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

Kokon dla dzieci w całości produkowany jest w Polsce. Szyjemy go w naszej szwalni pod Łowiczem z certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych dzieci.

Nagrody i certyfikaty