Prześcieradła do gondoli

Szumisie® - Prześcieradło do gondoli koniki Oszczędź 40%
Szumisie® - Prześcieradło do gondoli balony Oszczędź 40%
Szumisie® - Prześcieradło do gondoli miodowe Oszczędź 40%
Szumisie® - Prześcieradło do gondoli błękit Oszczędź 40%
Szumisie® - Prześcieradło do gondoli samoloty Oszczędź 40%
Szumisie® - Prześcieradło do gondoli jeans Oszczędź 40%
Szumisie® - Prześcieradło do gondoli miętowe Oszczędź 40%
Szumisie® - Prześcieradło do gondoli rude Oszczędź 40%

Prześcieradło do gondoli

Nowonarodzone maluszki uwielbiają spacery w wózkach. To wtedy najszybciej zasypiają i najdłużej śpią. Warto zapewnić maluszkowi w wózku komfort i wygodę wybierając odpowiednie prześcieradło do gondoli.

W szumisiowym sklepie dostępne są prześcieradła do wózka wykonane z włókna bambusowego. Są wyjątkowo mięciutkie, miłe w dotyku i przyjemne dla delikatnej skóry maluszka. Nie podrażnią jej i nie uczulą.

Prześcieradło bambusowe

Bambusowe prześcieradła do gondoli obszyte są dookoła wygodną gumką. Dzięki temu z łatwością dopasowują się do różnych kształtów i wielkości materacy. Prześcieradła z szumisiowej kolekcji pasują do większości dostępnych na rynku modeli wózków czy kołysek lub koszy Mojżesza. W prosty sposób zakłada się je na materac i zdejmuje do prania.

Prześcieradło do gondoli w całości uszyte jest z włókna bambusowego. To wysokiej jakości tkanina, atestowana i bezpieczna od pierwszego dnia życia dziecka.

Włókna bambusowe można bez problemu prać w pralce - najlepiej na programie do delikatnych tkanin, w maksymalnej temperaturze 30-40 stopni.

Prześcieradło do wózka w całości produkowane jest w Polsce, szyte w naszej szwalni pod Łowiczem.

Nagrody i certyfikaty