Myjki dla noworodka

Szumisie® Rękawica - myjka bambusowa jeans Oszczędź 40%
Szumisie® Rękawica - myjka bambusowa szara Oszczędź 40%

Myjka dla noworodka - wygodne rozwiązanie od pierwszych chwil życia

Skóra noworodka jest niezwykle delikatna i wrażliwa, dlatego tak ważne jest, żeby odpowiednio ją pielęgnować. Warto wybierać produkty sprawdzone, z atestowanych materiałów i bezpieczne dla najmłodszych. Do pierwszych kąpieli maluszka polecamy hit ostatnich lat - myjkę bambusową do kąpieli. Dlaczego mamy polecają myjkę-rękawicę z  frotty bambusowej? Czy to bezpieczne rozwiązanie dla noworodka?

 

Myjka z frotty bambusowej - delikatna dla skóry maluszka

Szumisiowa myjka dla noworodka jest niezwykle miękka i miła w dotyku. Idealnie sprawdzi się od pierwszych kąpieli dziecka. Zadba odpowiednio o wrażliwą skórę dziecka. Nie podrażni jej a delikatnie i przyjemnie umyje. Myjka dla dzieci może być stosowana od pierwszego dnia życia. To dlatego rodzice od kilku lat tak chętnie sięgają po produkty z froty bambusowej dla swoich maluszków. To idealna tkanina dla delikatnej skóry noworodka.

Myjka bambusowa jest praktyczna i wygodna w użyciu. Ma kształt prostej rękawicy, dzięki czemu nie wyślizguje się z ręki i zapewnia komfort podczas kąpieli maleństwa. Rodzic w prosty sposób nakłada myjkę - rękawicę na rękę i z łatwością myje maluszka delikatną tkaniną. Codzienna kąpiel maluszka z myjką bambusową jest o wiele prostsza. Dzięki szumisiowej myjce kąpiel maluszka będzie też bezpieczna i przyjemna.

 

Myjka bambusowa - atestowana i bezpieczna

Myjka dla niemowląt uszyta jest z frotty bambusowej. To wysokiej jakości tkanina. Frotta bambusowa jest atestowana i bezpieczna od urodzenia. Może być bez problemu używana od pierwszych dni życia dziecka. Myjka bambusowa jest mięciutka i delikatna, ale też wyjątkowo chłonna i bardzo szybko wysychająca. Frotta

 

Myjka - rękawica bezpieczna od urodzenia

Myjka dla dzieci sprawdzi się idealnie od pierwszej kąpieli. Frotta bambusowa, z której uszyta jest myjka do kąpieli, jest wyjątkowo delikatna i miła w dotyku. Miękka tkanina będzie idealna dla wrażliwej skóry malucha. Nie podrażnij jej i nie uczuli. Myjka dla niemowląt może być używana od urodzenia maluszka i posłuży rosnącemu maluchowi przez wiele miesięcy. 

Myjka bambusowa dla niemowląt jest też wyjątkowo chłonna, co sprawia że szybko wysycha i nie utrzymuje wilgoci. Frotta bambusowa pochłania wilgoć aż o 50% szybciej niż bawełna i wysycha aż o 20% szybciej. To sprawia, że myjka bambusowa idealnie sprawdzi się do codziennych kąpieli maluszka. Szybko wyschnie i kolejnego wieczoru będzie już sucha i gotowa na kolejną kąpiel.

 

Myjka niemowlęca produkowana w Polsce

Dbamy o jakość naszych produktów, więc gwarantujemy, że nasze myjki - rękawice są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Myjka bambusowa to idealne rozwiązanie od pierwszych dni życia malucha.

Szumisiowe myjki do kąpieli w całości wyprodukowane są w Polsce - szyjemy je w naszej szwalni pod Łowiczem. Tam też powstają wszystkie produkty z kolekcji Szumisie. Gwarantujemy, że nasze produkty są wysokiej jakości i bezpieczne dla dzieci od pierwszych chwil życia.

Nagrody i certyfikaty