Myjki dla noworodka

Myjka dla noworodka

Skóra noworodka jest niezwykle delikatna i wrażliwa, dlatego tak ważne jest, żeby odpowiednio ją pielęgnować. Warto wybierać produkty sprawdzone, z atestowanych materiałów i bezpieczne dla najmłodszych. Do pierwszych kąpieli maluszka polecamy hit ostatnich lat - myjkę bambusową do kąpieli. Dlaczego mamy polecają myjkę-rękawicę z  frotty bambusowej?

Myjka z frotty bambusowej

Szumisiowa myjka dla noworodka jest niezwykle miękka i miła w dotyku. Idealnie sprawdzi się od pierwszych kąpieli dziecka. Zadba odpowiednio o wrażliwą skórę dziecka. Nie podrażni jej a delikatnie i przyjemnie umyje. Myjka dla dzieci może być stpspwana od pierwszego dnia życia.

Myjka bambusowa jest praktyczna i wygodna w użyciu. Ma kształt prostej rękawicy, dzięki czemu nie wyślizguje się z ręki i zapewnia komfort podczas kąpieli maleństwa. Dzięki szumisiowej myjce kąpiel maluszka będzie bezpieczna i przyjemna. 

Myjka dla niemowląt uszyta jest z frotty bambusowej. To wysokiej jakości tkanina, atestowana i bezpieczna od urodzenia. Jest mięciutka i delikatna, ale też wyjątkowo chłonna i bardzo szybko wysychająca.

Myjka - rękawica od urodzenia

Myjka dla dzieci sprawdzi się idealnie od pierwszej kąpieli i posłuży rosnącemu maluchowi przez wiele miesięcy. 

Szumisiowe myjki do kąpieli w całości wyprodukowane są w Polsce - szyjemy je w naszej szwalni pod Łowiczem. Dbamy o jakość naszych produktów, więc gwarantujemy, że nasze myjki - rękawice są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.

Nagrody i certyfikaty