Oszczędź 40%

Szumisie® - Prześcieradło do łóżeczka koniki

Czas realizacji: 1-2 dni
W magazynie
+
47,70 PLN
Stara cena: 79,50 PLN
79,50 PLN
Razem: 47,70 PLN

Prześcieradło do łóżeczka - wysokiej jakości prześcieradło bawełniane. Uszyte z tkaniny o pięknym, oryginalnym wzorze. Miękkie i przyjemne w dotyku.

Prześcieradło bawełniane obszyte jest delikatną gumką, żeby dokładnie dopasować się do materaca dziecięcego. Nie zwija się i nie zsuwa - idealnie leży na łóżeczku. Prześcieradło pasuje do łóżeczek dziecięcych o wymiarach 120x60 cm.

Prześcieradło z kolekcji Szumisie uszyte jest w całości z wysokiej jakości bawełny satynowej. Materiał jest atestowany i bezpieczny dla dzieci od pierwszego dnia życia. Prześcieradło bawełniane będzie dla maluszka miłe i przyjemne w dotyku.

W naszym sklepie dostępna jest również pościel dziecięca do kompletu z prześcieradłem. Zestaw w pięknym oryginalnym wzorze będzie ozdobą dziecięcego łóżeczka.

Prześcieradło do łóżeczka można bez problemu prać w pralce - nie traci kształtu ani koloru.

Prześcieradło i pościel dziecięca w całości produkowana jest w Polsce - szyjemy ją w naszej szwalni pod Łowiczem.

 

Wymiary: do łóżeczek 120x60 cm
Skład: 100% bawełna

Jak długo odtwarza dźwięki Szumiś z lampką?

Dźwięki w modelach Szumisia z lampką odtwarzane są przez 30 minut. Jest to idealny czas, aby pomóc większości dzieci zasnąć. Jeśli Twój maluszek nadal jest niespokojny po 30 minutach dźwięków/melodii, możesz ponownie włączyć dźwięk ręcznie albo uruchomić tryb czujnika snu i dźwięk włączy się automatycznie, jeśli dziecko zacznie płakać.

Jak zmienić dźwięki w Szumisiu z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Włącz urządzenie i naciśnij przycisk dźwięku dwa razy z rzędu, aby zmienić odtwarzany szum/melodie.

Jak włączyć czujnik snu w Szumisiu z lampką? 

Aby aktywować czujnik snu, należy najpierw wybrać biały szum (nie melodię ani wibracje) a następnie nacisnąć jednocześnie oba przyciski (przycisk dźwięku i światła), aż światło zmieni kolor na niebieski i zacznie migać. Oznacza to, że czujnik snu został zaprogramowany.

Nie wolno ponownie naciskać przycisku dźwięku, ponieważ spowoduje to dezaktywację czujnika snu.

Jak aktywować wibracje?

Trybu wibracji nie można łączyć z innymi dźwiękami i melodiami. Jest to jeden z naszych dźwięków do wyboru, więc naciśnij dwa razy z rzędu przycisk dźwięku, aż dojdziesz do wibracji (po białych szumach).

Jak regulować głośność dźwięków Szumisia z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Teraz możesz kontrolować głośność, naciskając i nie zwalniając przycisku dźwięku, aż głośność wzrośnie. Po osiągnięciu maksymalnej głośności dźwięk zacznie się przyciszać. Zwolnij przycisk, gdy uzyskasz żądaną głośność.

Jak naładować mechanizm Szumisia z lampką?

Do ładowania używaj oryginalnego kabla USB dołączonego do urządzenia lub kabla USB-C a nie innego typu kabla USB.

Upewnij się, że ładujesz urządzenie za pomocą ładowarki 5 V, a nie na przykład podłączając je do laptopa. Powoduje to nieoptymalne ładowanie.

Sprawdź, czy przełącznik ON/OFF z boku urządzenia dźwiękowego jest włączony. Aby uzyskać pełne naładowanie, należy pozostawić urządzenie dźwiękowe na 2 godziny, aż czerwona dioda zaświeci się na zielono.

Jak długo działa bateria Szumisia z lampką?

Szumiś z lampką został zaprojektowany, aby pomóc maluszkom zasnąć a nie jako lampka działająca całą noc, ponieważ zakłóca to zdrowy sen dziecka. Zgodnie z zaleceniami specjalistów rekomendujemy wyłączenie światła, gdy dziecko zaśnie. Lampka wyłączy się automatycznie po 2 godzinach.

Szacunkowa żywotność baterii w zależności od funkcji (jeśli bateria została w pełni naładowana za pomocą kabla USB, który dołączamy do opakowania):

- sama lampka (niezależnie od koloru): 6 godzin

- lampka + dźwięk: 5 godzin

- sam czujnik snu: 17 godzin

 

Proponowane produkty

Nowości

Nowości