Torby dla mamy

Torby dla mamy

Ostatnie tygodnie przed porodem to najwyższy czas dla przyszłej mamy na pakowanie torby do porodu. Lepiej nie zostawiać tego na ostatni moment i spokojnie przygotować się wcześniej, bo maluchu lubią czasami się pospieszyć z przyjściem na świat. A wtedy nie ma już czasu na dokładne pakowanie rzeczy dla siebie i maluszka.

W torbie do szpitala muszą się znaleźć nie tylko ubrania i kosmetyki dla mamy i noworodka. Pamiętać trzeba przede wszystkim o dokumentach, które należy mieć ze sobą podczas porodu. Wśród nich przede wszystkim niezbędne badania i karta przebiegu ciąży. To najważniejsze informacje dla lekarzy podczas porodu. To dlatego warto wybrać torbę do porodu wcześniej i odpowiednio się do niej spakować.

Torba dla mamy powinna być lekka, pojemna i wygodna. Przyszła mama powinna spakować ją tak, żeby w szpitalu nawet w stresie mogła znaleźć w niej potrzebne rzeczy na czas porodu. Pamiętaj, że nie warto do torby do szpitala pakować zbyt wielu rzeczy na zapas. Jeśli poród przebiegnie prawidłowo i maluch będzie zdrowy, po dwóch dobach wrócicie do domu. Gdyby mama i maluch musieli zostać dłużej, zawsze można im donieść potrzebne rzeczy.

 

Torba do szpitala od Szumisie 

Torba do porodu z szumisiowej kolekcji to świetny wybór dla każdej przyszłej mamy. Jest praktyczna, wygodna i stylowa - prezentuje się naprawdę przepięknie!

W naszej torbie do szpitala bez problemu zmieszczą się ubrania, akcesoria i kosmetyki potrzebne mamie i noworodkowi podczas pobytu w szpitalu.

Torba dla mamy jest wyjątkowo pojemna - ma obszerną główną komorę obszytą estetyczną podszewką oraz mniejszą kieszonkę na drobniejsze rzeczy. Zarówno kieszonka jak i cała torba zapinane są na suwak tak, żeby spakowane rzeczy były bezpiecznie schowane i nie wypadały.

W komplecie do torby do szpitala jest również podręczna kosmetyczka. Przyda się z pewnością do przechowywania kosmetyków potrzebnych podczas pobytu w szpitalu lub leków albo drobnych akcesoriów, które ma ze sobą mama podczas porodu.

Szumisiowa torba dla mamy uszyta jest z wytrzymałego materiału, dlatego posłuży nie tylko na czas pobytu w szpitalu, ale też później przez kolejne miesiące. Przyda się na spacery czy dłuższe podróże z maluchem. Można do niej schować pieluszki, ubranka na zmianę, butelki czy smoczki.

Materiał, z którego uszyta jest nasza torba do porodu jest łatwy i czyszczeniu i pielęgnacji, więc zawsze będzie wyglądała czysto i schludnie. Torba dla mamy dostępna jest w kilku jednolitych kolorach. Ma pikowany wzór, dzięki czemu prezentuje się naprawdę elegancko i stylowo.

 

Torby do porodu produkowane w Polsce

Szumisiowe torby dla mamy tak jak wszystkie produkty w naszym sklepie w całości produkowane są w Polsce. Szyjemy je w naszej szwalni po Łowiczem. Bardzo dbamy o to, żeby nasze produkty były jak najwyższej jakości - przykładamy wagę do każdego detalu i starannie wykańczamy torby dla mamy z szumisiowej kolekcji. Dlatego gwarantujemy, że nasze torby do porodu posłużą nie tylko na czas pobytu mamy i noworodka w szpitalu, ale przez wiele kolejnych miesięcy.

Nagrody i certyfikaty