Szumisie® - Torba mała do wózka -szara

Szara


W magazynie
+
149,00 PLN
Razem: 149,00 PLN

Szukasz idealnej torby do wózka dla Twojego dziecka? Oto coś dla Ciebie! Nasza mała, slimowa torba do wózka to perfekcyjne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają funkcjonalnego i modnego dodatku. Nasza torba została zaprojektowana tak, aby pasować do większości wózków, a jej montaż jest niezwykle prosty i szybki.

Jednak nasza torba to nie tylko praktyczne rozwiązanie - jest również modna i stylowa. Wykonana z wysokiej jakości materiału pikówka, prezentuje się elegancko i świetnie uzupełnia każdy rodzaj wózka. Dodatkowo, dwie kieszonki zewnętrzne umożliwiają łatwe przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy w zasięgu ręki.

Nie musisz już wybierać między funkcjonalnością a stylem. Nasza torba do wózka łączy te dwie cechy, zapewniając Ci idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca na pieluszki, butelki czy inne niezbędne przedmioty, nasza torba jest idealnym towarzyszem podczas spacerów z maluszkiem.

Zamów naszą torbę do wózka już dziś i ciesz się wygodą, modnym wyglądem oraz praktycznością, które oferuje!

Wymiary torby: 
Długość: 34 cm
Wysokość: 27 cm
Szerokość: 5 cm

Wymiary kieszeni zewnętrznych:
Długość: 18.5 cm
Wysokość: 19.5 cm

Wymiary kieszeni wewnętrznej na suwak: 
Długość: 21 cm
Wysokość: 16 cm 

Wymiary kieszeni wewnętrznych: 
Długość: 13 cm
Wysokość: 14 cm


Jak długo odtwarza dźwięki Szumiś z lampką?

Dźwięki w modelach Szumisia z lampką odtwarzane są przez 30 minut. Jest to idealny czas, aby pomóc większości dzieci zasnąć. Jeśli Twój maluszek nadal jest niespokojny po 30 minutach dźwięków/melodii, możesz ponownie włączyć dźwięk ręcznie albo uruchomić tryb czujnika snu i dźwięk włączy się automatycznie, jeśli dziecko zacznie płakać.

Jak zmienić dźwięki w Szumisiu z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Włącz urządzenie i naciśnij przycisk dźwięku dwa razy z rzędu, aby zmienić odtwarzany szum/melodie.

Jak włączyć czujnik snu w Szumisiu z lampką? 

Aby aktywować czujnik snu, należy najpierw wybrać biały szum (nie melodię ani wibracje) a następnie nacisnąć jednocześnie oba przyciski (przycisk dźwięku i światła), aż światło zmieni kolor na niebieski i zacznie migać. Oznacza to, że czujnik snu został zaprogramowany.

Nie wolno ponownie naciskać przycisku dźwięku, ponieważ spowoduje to dezaktywację czujnika snu.

Jak aktywować wibracje?

Trybu wibracji nie można łączyć z innymi dźwiękami i melodiami. Jest to jeden z naszych dźwięków do wyboru, więc naciśnij dwa razy z rzędu przycisk dźwięku, aż dojdziesz do wibracji (po białych szumach).

Jak regulować głośność dźwięków Szumisia z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Teraz możesz kontrolować głośność, naciskając i nie zwalniając przycisku dźwięku, aż głośność wzrośnie. Po osiągnięciu maksymalnej głośności dźwięk zacznie się przyciszać. Zwolnij przycisk, gdy uzyskasz żądaną głośność.

Jak naładować mechanizm Szumisia z lampką?

Do ładowania używaj oryginalnego kabla USB dołączonego do urządzenia lub kabla USB-C a nie innego typu kabla USB.

Upewnij się, że ładujesz urządzenie za pomocą ładowarki 5 V, a nie na przykład podłączając je do laptopa. Powoduje to nieoptymalne ładowanie.

Sprawdź, czy przełącznik ON/OFF z boku urządzenia dźwiękowego jest włączony. Aby uzyskać pełne naładowanie, należy pozostawić urządzenie dźwiękowe na 2 godziny, aż czerwona dioda zaświeci się na zielono.

Jak długo działa bateria Szumisia z lampką?

Szumiś z lampką został zaprojektowany, aby pomóc maluszkom zasnąć a nie jako lampka działająca całą noc, ponieważ zakłóca to zdrowy sen dziecka. Zgodnie z zaleceniami specjalistów rekomendujemy wyłączenie światła, gdy dziecko zaśnie. Lampka wyłączy się automatycznie po 2 godzinach.

Szacunkowa żywotność baterii w zależności od funkcji (jeśli bateria została w pełni naładowana za pomocą kabla USB, który dołączamy do opakowania):

- sama lampka (niezależnie od koloru): 6 godzin

- lampka + dźwięk: 5 godzin

- sam czujnik snu: 17 godzin

 

Proponowane produkty

Nowości

Nowości