Oszczędź 40%

Szumisie®- Pieluszka bambusowa koniki

Czas realizacji: 1-2 dni
+
26,10 PLN
Stara cena: 43,50 PLN
43,50 PLN
Razem: 26,10 PLN

Pieluszka bambusowa – koniki

Pieluszki bambusowe dla noworodka to jeden z najbardziej przydatnych produktów w pierwszych tygodniach życia dziecka. Przydają się jako pie-luszka - ulewajka podczas odbijania, do wycierania buzi czy pupy malusz-ka. Ale sprawdzą się też jako lekkie okrycie podczas letnich spacerów.

 

Dlaczego warto wybrać pieluszki bambusowe?

Skóra noworodka jest wyjątkowo wrażliwa. Dlatego potrzebuje produktów, które będą bezpieczne i nie podrażnią ciała malucha. Świetnie sprawdzają się tu właśnie pieluszki z tkaniny bambusowej.

Pieluszka bambusowa jest niezwykle miła w dotyku i przyjazna dla skóry dziecka. Ma właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Ponadto jest wyjątkowo przewiewna i co bardzo ważne - skóra maluszka okryta bambusową pieluszką oddycha. Dlatego pieluchy bambusowe idealnie sprawdzą się dla noworodków. Można ich bezpiecznie używać od pierwszego dnia życia dziecka. Ulewajki bambusowe z pewnością nie spowodują podrażnień delikatnej skóry maluszka.

 

Jak prać pieluszki bambusowe?

Pieluszki bambusowe można prać w pralce (program delikatny) z maksymalną temperaturą 30ºC - 40ºC . Nie można ich gotować wybielać ani suszyć w suszarce bębnowej. Pieluszki bambusowe najlepiej prasować z dużą ilością pary w maksymalnej temperaturze 150ºC.

 

Skład: 100% bambus
Wymiary: 46/46 cm lub 75/75 cm

Proponowane produkty