Oszczędź 39%

Szumisie® Turban do włosów beż

Czas realizacji: 1-2 dni
W magazynie
+
29,90 PLN
Promocja
Sugerowana cena sprzedaży: 49,00 PLN
29,90 PLN
Razem: 29,90 PLN

Turban do włosów - sprawdzone rozwiązanie dla kobiet dbających o wygląd włosów. Uszyty z frotty bambusowej - wysokiej jakości tkaniny o jedwabistej strukturze przypominającej kaszmir.

Dlaczego nasze turbany są wyjątkowe? Bo frotta bambusowa to wyjątkowo chłonna tkanina. Pochłania wilgoć aż o 50% szybciej niż bawełna i wysycha aż o 20% szybciej! Dlatego bambusowy turban do włosów nie zatrzymuje wilgoci, szybko wysycha i jest higieniczny

Szumisiowy turban sprawdza się przy codziennej pielęgnacji włosów. Świetnie nadaje się do osuszania włosów po kąpieli zamiast ręcznika - jest delikatniejszy i dużo bardziej chłonny.

Turban posłuży też podczas nakładania maski na włosy. Nie będzie ściekała na ubranie, zostanie na włosach i lepiej wniknie w ciepło otulone w turbanie włosy. Nadaje się także do masek nakładanych na całą noc - ochroni poduszkę przed zaplamieniem.

Bambusowy turban świetnie sprawdzi się też do schowania zabezpieczenia włosów podczas wieczornej pielęgnacji twarzy czy kuracji na twarz.

Turbany do włosów, podobnie jak wszystkie produkty z szumisiowego sklepu, zostały w całości wyprodukowane w Polsce. Szyjemy je w naszej szwalni, z niezwykłą starannością, z atestowanych materiałów.

 

Skład: 90%bambus, 10%polyester

Gramatura:  350/M2

Wymiary: 70cmx28cm

Jak długo odtwarza dźwięki Szumiś z lampką?

Dźwięki w modelach Szumisia z lampką odtwarzane są przez 30 minut. Jest to idealny czas, aby pomóc większości dzieci zasnąć. Jeśli Twój maluszek nadal jest niespokojny po 30 minutach dźwięków/melodii, możesz ponownie włączyć dźwięk ręcznie albo uruchomić tryb czujnika snu i dźwięk włączy się automatycznie, jeśli dziecko zacznie płakać.

Jak zmienić dźwięki w Szumisiu z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Włącz urządzenie i naciśnij przycisk dźwięku dwa razy z rzędu, aby zmienić odtwarzany szum/melodie.

Jak włączyć czujnik snu w Szumisiu z lampką? 

Aby aktywować czujnik snu, należy najpierw wybrać biały szum (nie melodię ani wibracje) a następnie nacisnąć jednocześnie oba przyciski (przycisk dźwięku i światła), aż światło zmieni kolor na niebieski i zacznie migać. Oznacza to, że czujnik snu został zaprogramowany.

Nie wolno ponownie naciskać przycisku dźwięku, ponieważ spowoduje to dezaktywację czujnika snu.

Jak aktywować wibracje?

Trybu wibracji nie można łączyć z innymi dźwiękami i melodiami. Jest to jeden z naszych dźwięków do wyboru, więc naciśnij dwa razy z rzędu przycisk dźwięku, aż dojdziesz do wibracji (po białych szumach).

Jak regulować głośność dźwięków Szumisia z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Teraz możesz kontrolować głośność, naciskając i nie zwalniając przycisku dźwięku, aż głośność wzrośnie. Po osiągnięciu maksymalnej głośności dźwięk zacznie się przyciszać. Zwolnij przycisk, gdy uzyskasz żądaną głośność.

Jak naładować mechanizm Szumisia z lampką?

Do ładowania używaj oryginalnego kabla USB dołączonego do urządzenia lub kabla USB-C a nie innego typu kabla USB.

Upewnij się, że ładujesz urządzenie za pomocą ładowarki 5 V, a nie na przykład podłączając je do laptopa. Powoduje to nieoptymalne ładowanie.

Sprawdź, czy przełącznik ON/OFF z boku urządzenia dźwiękowego jest włączony. Aby uzyskać pełne naładowanie, należy pozostawić urządzenie dźwiękowe na 2 godziny, aż czerwona dioda zaświeci się na zielono.

Jak długo działa bateria Szumisia z lampką?

Szumiś z lampką został zaprojektowany, aby pomóc maluszkom zasnąć a nie jako lampka działająca całą noc, ponieważ zakłóca to zdrowy sen dziecka. Zgodnie z zaleceniami specjalistów rekomendujemy wyłączenie światła, gdy dziecko zaśnie. Lampka wyłączy się automatycznie po 2 godzinach.

Szacunkowa żywotność baterii w zależności od funkcji (jeśli bateria została w pełni naładowana za pomocą kabla USB, który dołączamy do opakowania):

- sama lampka (niezależnie od koloru): 6 godzin

- lampka + dźwięk: 5 godzin

- sam czujnik snu: 17 godzin

 

Nowości

Nowości

Proponowane produkty

Nowości

Nowości