Oszczędź 7%

Szumisie® - Szumiś Lucas + otulacz

5 szumów + czujnik snu

5 szumów

5 szumów + czujnik snu

  • 5 szumów
  • Czujnik Snu
  • Regulowana głośność

+
250,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 9,90 PLN
Dodaj
Promocja
Sugerowana cena sprzedaży: 268,00 PLN
Razem: 250,00 PLN

Szumiś Lucas - miś do zadań specjalnych. Utuli niemowlaka do snu i od pierwszych dni stanie się jego najlepszym przyjacielem. Teraz możliwość zakupu Szumiącego Misia Lucasa wraz z otulaczem. Jest to świetny pomysł na babyshower.

Szumienie i otulanie to duet idealny przy usypianiu noworodków i niemowlaków. Dla najmłodszych mamy wyjątkowe zestawy, które zapewnią im komfort. Idealny prezent dla noworodka, który ułatwi życie również młodym Rodzicom. W zestawie znajdziecie Szumiącego Misia z preferowanymi mechanizmami oraz wybrany otulacz bambusowy w pięknych kolorach.

Wymiary misia: wysokość 24 cm, szerokość 13 cm

Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie.

Otulacz bambusowy, niezwykle miły w dotyku i przyjazny dla skóry maluszka. Antyalergiczny, antybakteryjny i naturalny; włókna bambusowe nie podrażniają wrażliwego ciała niemowlaczków.

Nasze otulacze sprawdzą się również w roli ręczniczka po kąpieli czy jako okrycie w upalne dni na spacerach. Kwadratowy kształt pozwoli na otulenie dziecka, zgodnie z metodą dr Karpa.

Otulacze wykonane są z tetry bambusowej, wykończone estetycznym pomponikiem.

wymiary:100/100

Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna

Skład otulacza: 100% bambus

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.