Szumisie® - Szumiący miś Simon

Op
Tr
Czas realizacji: 1-2 dni
+
179,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 179,00 PLN

Miś Szumiś Simon- szumiący miś do zasypiania 

Szumiący miś Simon to idealny pierwszy przyjaciel maluszka. Jest słodki, mięciutki i pomaga dzieciom w zasypianiu. Noworodki lubią usypiać przy szumie, bo przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu mamy. Czują się przy nim bezpiecznie, szybciej się uspokajają, wyciszają i zasypiają. Szumiące misie mogą towarzyszyć maluszkom od pierwszego dnia życia i posłuży na długo. 

Szumiący miś Simon szybko stanie się pierwszym przyjacielem nowonarodzonego malucha. Serce misia szumi tak jak w brzuszku mamy, dlatego maluszek czuje się bezpiecznie, wycisza się i szybciej zasypia. Miły i miękki miś za kilka tygodni stanie się też pierwszym towarzyszem zabaw rosnącego malucha. 

Nasze szumiące misie przeszły niezbędne testy i są bezpieczne od urodzenia. 

Miś Szumiś Simon nie tylko szumi - może też śpiewać kołysanki i odtwarzać piękne utwory Mozarta. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako miś dla noworodka do zasypiania, ale także na kolejnych etapach rozwoju maluszka - do snu i wyciszania.Dostępny jest w 4 wersjach - z sercem podstawowym, z czujnikiem snu, w wersji 3 w 1(szumy, kołysanki i muzyka klasyczna) oraz w wersji 3w1 sterowanej aplikacją na telefon.

Po wyborze misia Szumisia należy wybrać jedno z 4 serc - w tabelce poniżej sprawdzisz, co potrafi każde z nich.

Opis funkcji mechanizmów szumiących

Do szumiącego misia Simona można przytulać się w łóżeczku, ale też wygodnie powiesić Szumisia i zabrać ze sobą wszędzie dzięki praktycznej zawieszce. 

Miś Szumiś to sprawdzony prezent dla noworodka albo na babyshower dla przyszłej mamy. Od kilku lat szumiące misie wymieniane są na liście wyprawkowej dla noworodka i często witają maluszka tuż po urodzeniu, jeszcze w szpitalu.

Szumiś Simon uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego). Szumiś Simon posiada w rączkach specjalne kuleczki dla rozwoju sensorycznego maluszka, są one atestowane i bezpieczne dla dziecka.

Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.

 Szczegóły:

  • Wysokość maskotki: 24 cm
  • Szerokość maskotki: 13 cm
  • Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie. 

Do misia dodajemy w prezencie:

Gryzak gratis

Zawieszka–gryzak
Przydatny gryzak dla malucha
a jednocześnie praktyczna zawieszka
do misia lub pluszowego serca.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.

Proponowane produkty