Szumisie® - Szumiąca misiopodusia ecru/róż

Op
Tr
Czas realizacji: 3-4 dni
179,00 PLN
Promocja
Sugerowana cena sprzedaży: 189,00 PLN
179,00 PLN
Razem: 179,00 PLN

Misiopodusia - szumiąca poduszka miś do zasypiania

Misiopodusia to połączenie miłego w dotyku misia i mięciutkiej podusi. Nasza poduszka miś ma też szumiące serce, które pomoże utulić do snu maluszka.

Główka misia to miła poduszka, w którą może wtulić się maluszek zmęczony po całym dniu aktywności. W miękkim brzuszku misia poduszki ukryty jest mechanizm szumiący, bezpiecznie zamknięty w kieszonce.

Szumiące serce Szumisia emituje 5 rodzajów szumu, żeby dopasować się do potrzeb każdego maluszka: nasz autorski biały szum, różowy szum, szum morza, szum deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem. Mechanizm odtwarza szum przez 60 minut, potem stopniowo wycisza się i wyłącza.

Szumiące serce w wersji z Czujnikiem Snu dodatkowo automatycznie uruchomi się ponownie, kiedy maluszek zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. Do misia dobierz jedno z dwóch serc - w wersji podstawowej lub z Czujnikiem Snu. 

Poduszki misie z kolekcji Szumisie są bezpieczne od pierwszego dnia życia dziecka. Po wyjęciu mechanizmu szumiącego poduszkę w kształcie misia można bez problemu prać w pralce, w temperaturze 40 stopni.

Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.

Szczegóły:

  • Wysokość maskotki: 35 cm
  • Szerokość maskotki:25 cm
  • Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie.
Dsdddsdsdsdsdsdsdsdsdsdostawa od 199 zł      

Proponowane produkty