Szumisie® - pościel dziecięca z suwakiem - Kosmos

Czas realizacji: 1-2 dni
Brak w magazynie
203,70 PLN
Stara cena: 339,50 PLN
339,50 PLN
Razem: 203,70 PLN

Szumisie - pościel dziecięca z suwakiem 

Szumisiowa pościel dziecięca z suwakiem to świetne rozwiązanie zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci a zwłaszcza dla tych maluchów, które często odkrywają się w nocy. Poszewka pościeli połączona jest z prześcieradłem praktycznym suwakiem. Dzięki temu pościel nigdy nie podwija się i nie spada z łóżka dziecka.

Pościel dziecięca z suwakiem świetnie sprawdzi się nawet u najbardziej kręcących się podczas snu dzieci. Maluch będzie miał ciepłe nóżki przez całą noc a rodzice będą mieć pewność, że nie odkryje się podczas snu. 

Pościel dziecięca z suwakiem dla chłopca i dla dziewczynki uszyta jest na wzór śpiwora w kształcie mumii - na dole przy nóżkach dziecka pościel jest zwężona i rozszerza się ku górze. Wzdłuż poszewki wszyty jest bezpieczny i praktyczny suwak, łączący ją z prześcieradłem. Maluch jest w pościeli wygodnie otulony i nie będzie miał problemu ze spadającą w nocy kołderą.
 
W skład kompletu pościeli z suwakiem wchodzi bawełniana poszewka i wypełnienie oraz poduszka dla dziecka (poszewka i wypełnienie).

Szumisiowa pościel dziecięca z suwakiem dostępna jest w dwóch rozmiarach - na mniejsze lub większe łóżko dziecięce. Do wyboru są piękne, specjalnie zaprojektowane wzory pościeli zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

Pościel dla dzieci z suwakiem jest delikatna i miękka w dotyku. Uszyta została w 100% z wysokiej jakości bawełny. Jest antyalergiczna i całoroczna - może być używana zarówno w lato podczas wyższych temepratur jak i w zimę. Pościel w całości produkowana jest w Polsce. Szyjemy ją w szumisiowej szwalni pod Łowiczem.
 
Wymiary pościeli dziecięcej z suwakiem: kołderka 80x160 cm, lub 90x200cm, poduszka - 50x60 cm

Proponowane produkty