Szumisie® - Pieluszka bambusowa łabędzie 75/75

Czas realizacji: 1-2 dni
+
43,50 PLN
Razem: 43,50 PLN

Pieluszka bambusowa – łabędzie

Pieluszki bambusowe to jeden z najpopularniejszych produktów dla noworodków. Nic dziwnego - są delikatne, mięciutki i sprawdzą się od pierw-szych dni życia maluszka przez wiele kolejnych miesięcy. Posłużą jako pieluszki - ulewajki, lekki kocyk na letnie dni czy pieluszki do wycierania delikatnej skóry maluszka.

 

Dlaczego warto wybrać pieluszki bambusowe?

Skóra noworodka jest wyjątkowo wrażliwa. Dlatego potrzebuje produktów, które będą bezpieczne i nie podrażnią ciała malucha. Świetnie sprawdzają się tu właśnie pieluszki z tkaniny bambusowej.

Pieluszka bambusowa jest niezwykle miła w dotyku i przyjazna dla skóry dziecka. Ma właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Ponadto jest wyjątkowo przewiewna i co bardzo ważne - skóra maluszka okryta bambusową pieluszką oddycha. Dlatego pieluchy bambusowe idealnie sprawdzą się dla noworodków. Można ich bezpiecznie używać od pierwszego dnia życia dziecka. Ulewajki bambusowe z pewnością nie spowodują podrażnień delikatnej skóry maluszka.

 

Jak prać pieluszki bambusowe?

Pieluszki bambusowe można prać w pralce (program delikatny) z maksymalną temperaturą 30ºC - 40ºC . Nie można ich gotować wybielać ani suszyć w suszarce bębnowej. Pieluszki bambusowe najlepiej prasować z dużą ilścią pary w maksymalnej temperaturze 150ºC.

 

Skład: 100% bambus
Wymiary: 46/46 cm lub 75/75 cm