Szumisie® - Pieluszka bambusowa gwiazdki

Czas realizacji: 1-2 dni
+
43,50 PLN
Razem: 43,50 PLN

Pieluszka bambusowa – gwiazdki

Pieluszki bambusowe to jeden z podstawowych elementów dziecięcej wy-prawki. Przydają się od pierwszych chwil po urodzeniu maluszka i są z nim przez wiele kolejnych miesięcy. Sprawdzą się jako pieluszki ulewajki, do wycierania buzi, do podłożenia na ramię podczas odbijania czy jako lekkie okrycie. Pieluszki z włókna bambusowego są wyjątkowo miękkie i delikat-ne.

Dlaczego warto wybrać pieluszki bambusowe?

Skóra noworodka jest wyjątkowo wrażliwa. Dlatego potrzebuje produktów, które będą bezpieczne i nie podrażnią ciała malucha. Świetnie sprawdzają się tu właśnie pieluszki z tkaniny bambusowej.

Pieluszka bambusowa jest niezwykle miła w dotyku i przyjazna dla skóry dziecka. Ma właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Ponadto jest wyjątkowo przewiewna i co bardzo ważne - skóra maluszka okryta bambu-sową pieluszką oddycha. Dlatego pieluchy bambusowe idealnie sprawdzą się dla noworodków. Można ich bezpiecznie używać od pierwszego dnia życia dziecka. Ulewajki bambusowe z pewnością nie spowodują podraż-nień delikatnej skóry maluszka.

 

Jak prać pieluszki bambusowe?

Pieluszki bambusowe można prać w pralce (program delikatny) z maksy-malną temperaturą 30ºC - 40ºC . Nie można ich gotować wybielać ani su-szyć w suszarce bębnowej. Pieluszki bambusowe najlepiej prasować z du-żą ilością pary w maksymalnej temperaturze 150ºC.

 

Skład: 100% bambus

Wymiary: 46/46 cm lub 75/75 cm