Szumisie ® Naturalny termoforek/ sensorek z pestkami wiśni róż

róż

Czas realizacji: 1-2 dni
+
29,70 PLN
Stara cena: 49,50 PLN
49,50 PLN
Razem: 29,70 PLN

Termofor/sensorek z pestek wiśni - Róż

Szumisiowy termofor dla niemowlaka to sprawdzone rozwiązanie na bolący brzuszek maluszka. Sprawdzi się idealnie jako poduszka na kolki i przyniesie ulgę maluchowi. Wystarczy podgrzany termofor z pestek wiśni położyć na kilka minut na bolący brzuszek noworodka. Maluszek po chwili czuje przyjemne ciepło i ulgę.

Termoforek dla niemowlaka to praktyczne i sprawdzone rozwiązanie na kolki dla maluszka. Podgrzany woreczek z pestkami wiśni ogrzeje brzuszek dziecka i przyniesie mu ulgę.

Termofor z pestek wiśni ma kształt misi z doszytymi wystającymi elementami. Dzięki temu posłuży też jako sensorek do pierwszych zabaw maluszka. 

Termofor z pestek wiśni to przyjemne i naturalne źródło ciepła dla niemowlaka. Przyda się z pewnością podczas pierwszych miesięcy życia dziecka. 

Termofor dla dziecka w całości wykonany jest z atestowanych, przyjemnych i bezpiecznych nawet dla najmłodszych materiałów. Termofor dla niemowlaka wypełniony jest osuszonymi i wyselekcjonowane pestkami wiśni.

Termofor dla noworodka to woreczek z pestkami wiśni, który „otula” bawełniana poszewka. Dodatkowo woreczek zamknięty jest w miłym w dotyku i miękkim pokrowcu w kształcie misia. Termofor miś świetnie sprawdzi się również w kolejnych miesiącach jako sensorek do pierwszych zabaw dla starszego dziecka. 

Termofor z pestek wiśni posłuży naprawdę długo. Przydaje się nie tylko w pierwszych miesiącach życia malucha jako ulga przy bólach brzuszka i kolkach. Ale też, po schłodzeniu, świetnie sprawdzi się przy gorączce czy lekkich poparzeniach. 

Termofor z pestek wiśni posłuży też mamie, tuż po porodzie. Schłodzony termofor może służyć jako okład poporodowy do obkurczania macicy czy okład na bolące piersi

Termofory dla dzieci - jak ich używać?

W zależności od potrzeb termofor z pestek wiśni można podgrzać lub schłodzić (po wyjęciu go z pokrowca). 

Ciepły termofor dla niemowlaka pomoże przy: kolkach, zaparciach, wzdęciach, bólach brzuszka.

Do nagrzania termoforu dla dzieci możemy wykorzystać:

- kuchenkę mikrofalową - moc 300-600W, max 1 minuta

- piekarnik - temperatura 100-120 stopni Celsjusza, około 20 minut

- kaloryfer - do momentu nagrzania termoforu z pestek wiśni

Schłodzony termofor z pestek wiśni przyda się przy: lekkich poparzeniach, stłuczeniach, ukąszeniach przez owady czy jako okład podczas gorączkowania.

Aby schłodzić termofor dla dziecka wkładamy go do zamrażarki na około 30-40 minut.

Proponowane produkty