Szumiś 3w1 App - królik Miluś różowy  

Op
Tr

+
279,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 279,00 PLN

Szumiś App 3w1 - królik różowy  

Szumiś królik to pierwszy przyjaciel maluszka. Jest miły i mięciutki a jego szumiące serce utuli do snu każdego malucha. 

Szumiące serce Szumisia App emituje aż 3 rodzaje dźwięków: szumy dla noworodków, kołysanki i muzykę klasyczną. Dlatego będzie towarzyszył dziecku od pierwszych chwil życia a potem przez kolejne lata i etapy rozwoju malucha.  

Mechanizm Szumisia App sterowany jest aplikacją na telefon. Dzięki niej w wygodny i intuicyjny sposób możesz ustawić wszystkie funkcje misia: rodzaj dźwięku, czas działania, poziom głośności, czy czujnik snu. W każdej chwili za pomocą aplikacji możesz też włączyć lub wyłączyć misia nie wybudzając śpiącego malucha. Serce Szumisia App obsługiwane jest za pomocą aplikacji lub ręcznie - jednym przyciskiem bez konieczności wyjmowania mechanizmu z maskotki.  

Wszystkie funkcje Szumisia App opisane są w tabelce poniżej. 

Przytulanka królik uszyta jest z atestowanego materiału bezpiecznego od pierwszych dni życia dziecka. Szumiś królik tak jak wszystkie Szumisie w całości produkowany jest w Polsce, w naszej szwalni pod Łowiczem. 

Maskotkę można prać w pralce po wyjęciu mechanizmu szumiącego (w temperaturze 40 stopni). 

Szczegóły: 

  • Wysokość maskotki: 17 cm
  • Szerokość maskotki: 15 cm
  • Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie. 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.

Proponowane produkty