Kosmetyki naturalne

Naturalne kosmetyki Motherlove, czyli jakie ? 

Kosmetyki matki Motherlove nie zawierają składników syntetycznych, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Nie zawierają parabenów, syntetycznych składników, lanoliny ani oleju mineralnego, powszechnie spotykanego w produktach do pielęgnacji ciała.

Dla kogo odpowiednie są naturalne kosmetyki Motherlove?

Kosmetyki Motherlove towarzyszą kobietom w drodze do narodzin, a także po porodzie. Kosmetyki są delikatne i jednocześnie skuteczne dla kobiet i noworodków.

Z jakich składników i w jaki sposób produkowane są kosmetyki Motherlove ? 

Kosmetyki Motherlove są produkowane z ekologicznych ziół. Motherlove produkuje zgodnie z systemem „Dobrej Praktyki Wytwarzania” (GMP), określone przez AHPA i amerykańskiej FDA. 

Jakie kosmetyki są niezbędne w okresie ciąży, a także po porodzie? 

Niezbędnymi kosmetykami dla kobiet w ciąży, jak i po porodzie to olejek do masażu, spray poporodowy z regenerującymi właściwościami, krem do pielęgnacji brodawek sutkowych, w razie potrzeby także balsam kojąco regnerujący na hemoroidy. Dla noworodka niezbędny jest ochronny krem pod pieluszkę. 

Motherlove - o firmie

Od momentu powstania, firma Motherlove wiedzie trend w holistycznej pielęgnacji ciała. W 1990 roku firma Motherlove Herbal Company wprowadziła pierwszy ziołowy suplement do pielęgnacji ciała i linię zaprojektowaną specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dążąc do utrzymania stałej jakości, Motherlove tworzy tylko z najlepszych, czystych produktów, przy użyciu ziół pochodzących z certyfikowanych upraw organicznych i luksusowych olejków. Sprawdzone receptury, wspierane głęboko zakorzenioną wiedzą, przeznaczone są dla kobiet będących w jednym z najpiękniejszych okresów ich życia, jakim jest macierzyństwo, a także do pielęgnowania ich dzieci.

Motherlove przestrzega Dobrych Praktyk Wytwarzania, czyli procedur GMP (Good Manufacturing Practices) określonych przez AHPA i FDA. Zioła zaliczane są do kategorii ogólnie uważanych za bezpieczne, czyli GRAS (Generally Recognized As Safe) i znalazły się w standardzie “Herbs of Commerce”. Motherlove zachowuje próbki z każdej partii i posiada skomputeryzowany system monitorowania, by śledzić każdą butelkę sprzedaną z każdej partii.

Nagrody i certyfikaty