Szumisiowe mechanizmy

Brak produktów w tej sekcji

Mechanizm do Szumisia

Wraz z wiekiem zmieniają się potrzeby rosnącego malucha. W odpowiedzi na kolejne etapy rozwoju dziecka, stworzyliśmy nowe mechanizmy do Szumisia z dodatkowymi dźwiękami. Wiem dobrze, że maluchy kochają swoje misie i nie chcą się z nimi rozstawać. Dlatego w naszym sklepie dostępne są mechanizmy szumisia także w opcji bez maskotek.

Mechanizm 3w1 to nasze najnowsze serce i idealne rozwiązanie dla maluszków od urodzenia aż do przedszkola. Serce Szumisia 3w1 oprócz 5 rodzajów szumu odtwarza też piękne kołysanki. Dobrze znane melodie nagrane w pięknej aranżacji wyciszą aktywnego w ciągu dnia malucha do snu. Mechanizm do Szumisia ma również nagrane utwory muzyki Mozarta. Wpływa ona pozytywnie na rozwój mózgu dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Muzyka może towarzyszyć maluchowi jeszcze w brzuszku mamy i potem przez wiele kolejnych miesięcy.

Mechanizm Szumisia z bajkami to nasza propozycja dla dzieci w drugim roku życia. To wtedy maluchy zaczynają intensywną naukę mówienia. Nasze autorskie bajeczki, napisane we współpracy z psychologami, wspomogą dzieci w rozwoju. Bajki czytane są powoli, przyciszonym głosem, żeby wyciszyć maluszka po aktywnym dniu i pomóc mu spokojnie zasnąć.

Mechanizm do Szumisia z bajkami ma też możliwość krótkiego nagrania własnego.

Nagrody i certyfikaty