Warning: DOMDocument::loadHTML(): Empty string supplied as input in /home/szumisie/domains/myhummy_prod/public_html/app/addons/myhummy/func.php on line 1860

Akcesoria

Brak produktów w tej sekcji

 

Akcesoria

W szumisiowym sklepie oprócz misiów z szumiącym sercem dostępne są również osobne akcesoria z szumisiowej kolekcji. Do Szumisia dokupić można na przykład kieszonkę na serce. To poręczna, miękka kieszonka zamykana na rzep. Można do niej schować szumiące serce, kiedy trudno jest zabrać ze sobą dużego misia - podczas spaceru, podróży samochodem czy lotu samolotem. Kieszonka w kształcie serca ma w zestawie zawieszkę w formie gryzaka. Dzięki niej można wygodnie zawiesić serce przy wózeczku, foteliku samochodowym czy torbie.

W sklepie Szumisie dostępne są również same mechanizmy do Szumisia w dwóch wersjach: mechanizm Szumisia z bajkami i mechanizm Szumisia 3w1. Oba mechanizmy będą świetnym rozwiązaniem dla starszych maluszków, które mają w domu swojego ukochanego szumiącego misia, ale są na kolejnych etapach rozwoju i potrzebują nowych bodźców. Mechanizm 3w1 oprócz szumów odtwarza również piękne kołysanki. Na pewno zainteresują i spodobają się rosnącym maluszkom, wyciszą je przed snem i pomogą spokojnie zasnąć. Serce ma również nagrane wybrane utwory Mozarta w spokojnych aranżacjach. Wpływają one pozytywnie na rozwój mózgu dziecka na każdym etapie jego rozwoju.

Mechanizm do Szumisia z bajkami to świetny prezent dla dzieci w drugim roku życia. Wtedy maluchy zaczynają intensywną naukę mówienia. Nasze autorskie bajeczki, napisane we współpracy z psychologami, wspomagają rozwój mowy u dzieci.

W naszym sklepie zakupić można także samego misia z kolekcji Szumisie, bez mechanizmu szumiącego. Mięciutkie i miłe w dotyku maskotki na pewno skradną serce maluszków. Misie w całości produkowane są w Polsce - szyjemy je w naszej szwalni pod Łowiczem.

Nagrody i certyfikaty