Maya

Op
Tr
Czas realizacji: 1-2 dni
269,00 PLN
Razem: 269,00 PLN

Miś Szumiś Maya - szumiący miś do zasypiania

Szumiący miś Maya pomaga w zasypianiu nowonarodzonym maluszkom. Ma szumiące serce, które odtwarza dźwięki przypominające noworodkom to, co słyszały w brzuszku mamy. Wycisza maluszki, utula i pomaga spokojnie zasnąć. To też miły i miękki miś do przytulania, który na długo stanie się przyjacielem malucha.

Miś Szumiś Maya nie tylko szumi - może też śpiewać kołysanki i odtwarzać piękne utwory Mozarta. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako miś dla noworodka do zasypiania, ale także na kolejnych etapach rozwoju maluszka - do snu i wyciszania.

Po wyborze misia Szumisia należy wybrać jedno z 3 serc - w tabelce poniżej sprawdzisz, co potrafi każde z nich.

Opis funkcji działania mechanizmów

 

Do szumiącego misia Maya można przytulać się w łóżeczku, ale też wygodnie powiesić Szumisia i zabrać ze sobą wszędzie dzięki praktycznej zawieszce.

Szumiś Maya uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego). Szumiś Maya posiada w rączkach specjalne kuleczki dla rozwoju sensorycznego maluszka, są one atestowane i bezpieczne dla dziecka.

Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.

 Szczegóły:

  • Wysokość maskotki: 24 cm
  • Szerokość maskotki: 13 cm
  • Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie.

Do misia dodajemy w prezencie:

Gryzak gratis

Zawieszka–gryzak
Przydatny gryzak dla malucha
a jednocześnie praktyczna zawieszka
do misia lub pluszowego serca.

Dsdddsdsdsdsdsdsdsdsdsdostawa od 199 zł      

Proponowane produkty