Szumisie® - Szumiący Dou Dou Różowy

5 szumów

Op
Tr
Czas realizacji: 2-3 dni
+
179,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 179,00 PLN

Szumiący kocyk przytulanka dou dou - różowy

Szumiący kocyk przytulanka dou dou to połączenie szumiącego misia i małego kocyka. Świetnie sprawdzi się od pierwszych chwil życia maluszka. Szum wyciszy noworodka a miły kocyk utuli do snu. Kocyk przytulanka posłuży maluszkowi przez długie miesiące. Na początku jako pomocnik w zasypianiu a po kilku tygodniach stanie się pierwszą zabawką malucha.

Szumiś dou dou ma w środku szumiące serce, które emituje 5 rodzajów szumu. Maluchy uwielbiają zasypiać przy tych dźwiękach, bo pamiętają je jeszcze z brzuszka mamy. Szumy kojarzą się noworodkom z ciepłem i bezpieczeństwem, dlatego szybko się wyciszają i spokojnie zasypiają.

Do wyboru są 3 szumiące serca różniące się funkcjami: standardowe, z czujnikiem i serce 3 w 1 - w tabelce poniżej można porównać funkcje mechanizmów.

Opis funkcji działania mechanizmów

Mechanizm 3 w 1 oprócz szumów odtwarza też piękne kołysanki. Dodatkowo ma nagrane wybrane utwory Mozarta. Wszystko po to, żeby Szumiś rósł razem z dzieckiem i towarzyszył maluchowi na kolejnych etapach jego rozwoju.

Do jednego z rogów kocyka przytulanki dou dou można wygodnie przywiązać smoczek albo gryzak i nie zgubi się podczas spaceru w wózeczku.

Szumiący kocyk maskotka jest bezpieczny od urodzenia. Uszyty został z atestowanych materiałów. Po wyjęciu mechanizmu szumiącego misia można prać w pralce (w temperaturze 40 stopni). Szumiś Dou Dou posiada w rączkach specjalne kuleczki dla rozwoju sensorycznego maluszka, są one atestowane i bezpieczne dla dziecka.

Szumiś dou dou w całości produkowany jest w Polsce - przytulankę szyjemy w szwalni pod Łowiczem a szumiące serce powstaje w warszawskiej fabryce.

Wymiary: 40cm x 40cm x 7 cm

Do misia dodajemy w prezencie:

Gryzak gratis

Zawieszka–gryzak
Przydatny gryzak dla malucha
a jednocześnie praktyczna zawieszka
do misia lub pluszowego serca.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.

Proponowane produkty