Szumisie® Komplet pościeli 100/75 - Balony

Czas realizacji: 2-3 dni
189,50 PLN
Razem: 189,50 PLN

Pościel do łóżeczka – balony

Poście do łóżeczka - piękna pościel dla niemowlaka. Jest odpowiednia od pierwszego dnia życia dziecka i posłuży mu przez wiele miesięcy. Komplet pościeli dziecięcej uszyty jest z wysokiej jakości bawełny, jest wygodny i miękki.

Pościel do łóżeczka przyda się dla noworodka, od pierwszego dnia życia, i posłuży przez długie miesiące dla rosnącego malucha.

W skład kompletu wchodzi pościel do łóżeczka (poszewka i wypełnienie) oraz poduszka dla niemowlaka (poszewka i wypełnienie).

Szumisiowa pościel do łóżeczka jest bardzo delikatna i miękka w dotyku. Uszyta została w całości z wysokiej jakości bawełny. Dookoła obszyta jest delikatną, dekoracyjną lamówką. 

Pościel do łóżeczka ma również doszyte praktyczne troczki, które można przywiązać do szczebelków łóżeczka dla dziecka. Dzięki troczkom maluszek nie rozkopie się nóżkami i będzie spał przykryty całą noc.

Pościel do łóżeczka dla dziewczynki i pościel do łóżeczka dla chłopca dostępna jest w oryginalnych wzorach i kolorach i pięknie ozdobi dziecięcy pokój.

Szumisiowa pościel dla niemowlaka jest antyalergiczna i uszyta z atestowanych materiałów. Jest bezpieczna od urodzenia. Świetnie sprawdzi się dla malucha zarówno w lato jak i w zimę. 

Wymiary pościeli do łóżeczka: kołderka 75x100 cm, poduszka 30x40cm

Materiał: 100% bawełna

Wypełnienie: 100% poliester, 300 gr