Szumiś 3w1 App - Lily

Op
Czas realizacji: 1-2 dni
+
299,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 299,00 PLN

Szumiś App 3w1 - Lily

Szumiś Lily to szumisiowa dziewczynka, która czeka na małego przyjaciela. Jest słodka i mięciutka a jej serce utula do snu. Szumiący miś Lily to mięciutki i słodki miś o niezwykłym serca. Jest gotowy, żeby zostać pierwszym przyjacielem maluszka.

Szumiące serce Szumisia App emituje aż 3 rodzaje dźwięków: szumy dla noworodków, kołysanki i muzykę klasyczną. Dlatego będzie towarzyszył dziecku od pierwszych chwil życia a potem przez kolejne lata i etapy rozwoju malucha.

Mechanizm Szumisia App sterowany jest aplikacją na telefon. Dzięki niej w wygodny i intuicyjny sposób możesz ustawić wszystkie funkcje misia: rodzaj dźwięku, czas działania, poziom głośności, czy czujnik snu. W każdej chwili za pomocą aplikacji możesz też włączyć lub wyłączyć misia nie wybudzając śpiącego malucha. Serce Szumisia App obsługiwane jest za pomocą aplikacji lub ręcznie - jednym przyciskiem bez konieczności wyjmowania mechanizmu z maskotki.

Wszystkie funkcje Szumisia App opisane są w tabelce poniżej.

Do szumiącego misia Franka można przytulać się w łóżeczku, ale też wygodnie powiesić Szumisia i zabrać ze sobą wszędzie dzięki praktycznej zawieszce. 

Szumiś Franek uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego) 

Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.

 Szczegóły:

  • Wysokość maskotki: 24cm
  • Szerokość maskotki: 13cm
  • Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.

Proponowane produkty