Szumiś 3w1 App - królik Miluś beżowy

Op
Tr
Czas realizacji: 1-2 dni
+
279,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 279,00 PLN

Szumiś App 3w1 - królik beżowy

Szumiś królik to miękki, słodki i miły miś, który czeka, żeby utulić do snu maluszka. Nowonarodzone maluchy lubią zasypiać przy dźwiękach królika Szumisia - czują się spokojnie, bezpiecznie i szybciej zasypiają.

Szumiące serce Szumisia App emituje aż 3 rodzaje dźwięków: szumy dla noworodków, kołysanki i muzykę klasyczną. Dlatego będzie towarzyszył dziecku od pierwszych chwil życia a potem przez kolejne lata i etapy rozwoju malucha.

Mechanizm Szumisia App sterowany jest aplikacją na telefon. Dzięki niej w wygodny i intuicyjny sposób możesz ustawić wszystkie funkcje misia: rodzaj dźwięku, czas działania, poziom głośności, czy czujnik snu. W każdej chwili za pomocą aplikacji możesz też włączyć lub wyłączyć misia nie wybudzając śpiącego malucha. Serce Szumisia App obsługiwane jest za pomocą aplikacji lub ręcznie - jednym przyciskiem bez konieczności wyjmowania mechanizmu z maskotki.

Wszystkie funkcje Szumisia App opisane są w tabelce poniżej.

 

Przytulanka królik uszyta jest z atestowanego materiału bezpiecznego od pierwszych dni życia dziecka. Szumiś królik tak jak wszystkie Szumisie w całości produkowany jest w Polsce, w naszej szwalni pod Łowiczem.

Maskotkę można prać w pralce po wyjęciu mechanizmu szumiącego (w temperaturze 40 stopni).

Szczegóły:

  • Wysokość maskotki: 17 cm
  • Szerokość maskotki: 15 cm
  • Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.

Proponowane produkty