Ręczniki dla niemowląt

Brak produktów w tej sekcji

Ręcznik dla niemowląt - jaki wybrać

Pierwsza kąpiel maluszka po powrocie ze szpitala to wielkie przeżycie dla rodziców. Już kompletując wyprawkę dla noworodka przyszła mama gromadzi akcesoria potrzebne do pierwszej kąpieli. Warto zadbać o to, żeby wszystkie były bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka.

Ciałko noworodka jest wyjątkowo wrażliwe, dlatego ważne jest nie tylko to, czy będziemy je myć, ale równie istotne, czym wycierać po kąpielach.

Ręczniki bambusowe - delikatne i bezpieczne

W ostatnich latach największą popularnością cieszą się ręczniki dla niemowląt uszyte z frotty bambusowej. I nic w tym dziwnego, bo bambusowy ręcznik dla noworodka jest wyjątkowo delikatny i miły w dotyku. To naprawdę wielka przyjemność otulić się w mięciutkie okrycie kąpielowe.

A co najważniejsze ręcznik niemowlęcy z bambusa jest bezpieczny dla nowonarodzonego malucha i nie podrażni jego delikatnej skóry. Może być z powodzeniem używany od pierwszego dnia życia dziecka.

Ręcznik z kapturkiem idealnie sprawdzi się od pierwszej kąpieli. Zapewni poczucie ciepła, delikatnie wysuszy skórę noworodka a miękki kapturek osłoni i ochroni mokrą główkę przed wyziębieniem.

Frotta bambusowa - idealne rozwiązanie od pierwszej kąpieli

Szumisiowy ręcznik kąpielowy dla niemowlaka uszyty został z frotty bambusowej wysokiej jakości. Dbamy o to, żeby nasze produkty były bezpieczne dla najmłodszych dzieci, dlatego wybieramy tekstylia atestowane i sprawdzone.

Ręcznik dla noworodka ma jedwabistą teksturę w dotyku podobną do kaszmiru. Frotta bambusowa, z której jest uszyty idealnie sprawdza się jako okrycie kąpielowe, bo wyjątkowo szybko wysycha. Testy tej tkaniny wykazały że o 50% szybciej wchłania wilgoć niż bawełna i wysycha 20% szybciej.

Okrycie kąpielowe z bambusa ciepło otuli malucha po kąpieli i szybko wyschnie, nie utrzymując wilgoci w łazience.

Ręczniki dla niemowląt z szumisiowej kolekcji mają różne kolory - można wybrać ulubione i modne barwy dla chłopca i dziewczynki. Dodatkowo okrycie kąpielowe wykończone jest estetyczną lamówką z bawełny z jonami srebra.

Nasze ręczniki z kapturkiem 100x100 w całości produkujemy w Polsce. Szyjemy je w szumisiowej szwalni pod Łowiczem.

Nagrody i certyfikaty