Szanowni Rodzice,

Doskonale wiemy jak szczęśliwe i jednocześnie trudne chwile przeżywają rodzice, którym przyszło na świat dziecko.
Wspieramy Was i polecamy Szumisie. To naprawdę działa!

Stworzyliśmy Szumisie po to, by zapewnić spokojny sen maluszkom i odrobinę wytchnienia zmęczonym rodzicom. Każdego dnia otrzymujemy dowody na to, że Szumisie pomagają całym rodzinom. Przedstawiamy kilka listów i sygnałów, które odebraliśmy.

Miś szumiś - najpiękniejszy miś przyjaciel dziecka, już od jego pierwszych chwil życia. Miś ma niezwykłą moc. Nie tylko potrafi w nadzwyczajnie szybki sposób uspokoić dziecko, ale rownież czuwa nad jego spokojnym snem w ciągu dnia jak i przez cała noc. Niweluje hałasy dochodzące z innych pomieszczeń także rodzice czy rodzeństwo spokojnie mogą zajmować się swoimi obowiązkami i zabawą. Gdy tylko dziecko się przebudzi, miś od razu się włącza co jest niewątpliwe bardzo wygodne dla rodzica, ponieważ dziecko słysząc szum momentalnie zasypia. Szumiś wytwarza pięć różnych rodzajów szumów, można regulować jego głośność i co bardzo istotne można go prać w pralce. Miś jest z Nami od samego początku i szczerze nie wyobrażam sobie usypiania synka bez niego. Teraz kiedy Leoś jest juz trochę starszy służy mu nie tylko do zasypiania ale również jest Jego misiem do przytulania. Polecam misia wszystkim rodzicom! Dzięki niemu wiele przespanych nocy mam za sobą :)

KAROLINA

Ta misia Szumisia miała czekać na naszego synka który przyjdzie na świat za parę miesięcy jednak nasza półtora roczna córeczka jest nią tak zachwycona ze musi zagościć u nas drugi Szumiś. Dzięki Szumisi mama poszła w odstawkę podczas usypiania i w końcu Zuza przesypia spokojnie całe noce a my rodzice po raz pierwszy od narodzin córki śpimy sami. Sama jestem pod wrażeniem działania białego szumu i nie sądziłam, ze jest tak rewelacyjny jak inni go opisują.

KINGA

Designed by Visuala.pl logo Visuala Lab