Wyprawka dla maluszka

Jeśli zastanawiasz się: co kupić dla noworodka? co powinna zawierać wyprawka dla noworodka?

Pieluszki i otulacze bambusowe, ręczniki, kocyki bambusowe, śpiworki do spania, rożki niemowlęce, kokony, prześcieradła do łóżeczka i gondoli, gryzaki,termoforki – skompletuj z nami wyprawkowe must have.

Gdzie jest produkowana wyprawka tekstylna dla maluszka od marki Szumisie® ?

Cała szumisiowa wyprawka powstaje w naszej własnej szwalni. Produkcja odbywa się całkowicie w Polsce.

Z jakich materiałów uszyte są tekstylia dla niemowląt oferowane przez markę Szumisie® ?

Tekstylia dla niemowląt uszyte są z naturalnych i bezpiecznych tkanin, popartych certyfikatami. Skóra dzieci jest bardzo delikatna i jednocześnie narażona na podrażnienia. Wykorzystane w kolekcji materiały są miłe w dotyku, co sprawia że są idealne do delikatnej skóry dziecka, co jest niezwykle ważne w pielęgnacji nowonarodzonych dzieci.

Jakie korzyści gwarantuje wybór naturalnych tekstyliów wyprawkowych ?

Naturalne tekstylia dedykowane dla noworodków gwarantują wysoką zdolność odprowadzania wilgoci, a także odpowiedni poziom cyrkulacji powietrza. Neutralizują zapachy, a co najważniejsze nie uczulają delikatnej skóry niemowląt.

Czy produkty tekstylne są odpowiednie na prezent ? Wyprawka to dobry pomysł na baby shower? 

Zakup produktów tekstylnych wykonanych z naturalnych materiałów jest najlepszym pomysłem na prezent. Wysokogatunkowa bawełka, 100% bambus to najlepsza jakość jaką można podarować w prezencie. Cała kolekcja wyprawkowa od marki Szumisie® jest przygotowana z najwyższą dbałością o każdy detal, autorski print nadaje wyprawce niepowtarzalnego charakteru. 

Nagrody i certyfikaty