SzumMi

Brak produktów w tej sekcji

Szummi - Szumisie dla dorosłych

Bezsenność dotyka już co dziesiątego mieszkańca Polski. A na zaburzenia snu cierpi aż połowa Polaków. To coraz powszechniejszy i poważniejszy problem. Wiemy jak ważny jest spokojny sen, bo od kilku już lat dbamy o to, żeby maluszki dobrze spały. Teraz chcemy zadbać nie tylko o najmłodszych.

Dlatego, wykorzystując nasze doświadczenie we wspieraniu spokojnego snu, stworzyliśmy Szummi czyli Szumisia dla dorosłych.

Szumiś dla dorosłych - szumy zamknięte w sercu

Szummi to pierwszy taki produkt na rynku, który w estetycznym opakowaniu zamyka 8 kojących dźwięków, żeby pomóc starszym dzieciom i dorosłym w każdym wieku szybciej zasnąć i spać spokojnie przez całą noc.

Szumiś dla dorosłych odtwarza aż 8 rodzajów dźwięków: biały szum, różowy szum, szum Brown’a (tzw. Szum brązowy), szum samolotu, dźwięk kominka, szum morza, odgłosy burzy, odgłosy lasu.

Wszystkie dźwięki dobraliśmy starannie, tak żeby wprowadzały w spokojny nastrój i pomogły odciąć się od zgiełku otoczenia, bodźców i przeżyć z całego dnia, wyciszyć się i spokojnie zasnąć.

Jak działa Szummi?

Mechanizm szumiący Szummi zamknięty jest w estetycznym sercu i schowany w skórzanej sakiewce. Nie ma tu żadnych skomplikowanych instrukcji, Szumisia dla dosrosłych obsługujemy jednym przyciskiem, bez konieczności wyjmowania mechanizmu z sakiewki. W prosty sposób włączamy i wybieramy ulubiony dźwięk. Szummi zapamiętuje ostatnio wybrany odgłos i po ponowym włączeniu mechanizmu odtworzy ten sam dźwięk. Serce Szummi ma też możliwość regulacji głośności.

Czujnik hałasu dla nieprzerwanego snu

Szumiś dla dorosłych dba też o nieprzerwany sen, bo to niezwykle istotne dla zdrowia i odpowiedniego wypoczynku. Po wyłączeniu się szumu, mechanizm Szummi przechodzi w tryb czuwania. Czujnik hałasu ponownie uruchomi odtwarzanie dźwięku, jeśli w Twoim otoczeniu pojawi się jakiś hałas, żeby nie wybudzić Cię ze snu.

SzumMi ma również funkcję non-stop dla tych, którzy potrzebują snu przy kojących odgłosach przez całą noc. Mechanizm odtwarza wybrany dźwięk nieprzerwanie przez 12 godzin (w każdym momencie można wyłączyć mechanizm).

To po prostu działa!

Relaksacyjne działanie szumów i ich efektywny wpływ na długość i jakość snu potwierdza wiele badań. Odpowiednio dobrane szumy „maskują” dźwięki z otoczenia i sprawiają, że nasz mózg łatwiej odcina się od zgiełku a my wyciszamy i spokojnie zasypiamy.

Ważne jest, żeby przed snem ograniczyć rozbudzające mózg bodźce. Przede wszystkim smartfony i światło ich ekranów, które bardzo utrudnia zasypianie. Dlatego Szummi nie jest sterowane aplikacją a ręcznie w wygodny i prosty sposób.

Szummi - estetyczny gadżet w sypialni

Szumiś dla dorosłych zamknięty jest w niewielkiej, estetycznej sakiewce. Można położyć go na szafeczkę nocną w sypialni, gdzie będzie stylowym dodatkiem do mebli. Szummi można też schować  pod poduszkę - wtedy dźwięk będzie bardziej stłumiony i delikatniejszy. Dzięki poręcznej sakiewce Szumiś dla dorosłych  sprawdzi się też idealnie w podróży - jest poręczny i zajmuje niewiele miejsca w torbie czy walizce.