Warning: DOMDocument::loadHTML(): Empty string supplied as input in /home/szumisie/domains/myhummy_prod/public_html/app/addons/myhummy/func.php on line 1860

Szumisie z bajkami

Brak produktów w tej sekcji

Szumiś z bajkami

Szumiś z bajkami to idealny przyjaciel dla maluszka w drugim roku życia. To wtedy dzieci bardzo szybko się rozwijają i zaczynają intensywną naukę mówienia - uczą się około 4-6 słów na miesiąc. Ponadroczne dziecko wypowiada zazwyczaj kilka słów, ale rozumie ich aż 70! 

To właśnie dla rosnących maluchów stworzyliśmy wyjątkowe misie - Szumisie z bajkami. To mięciutkie, miłe w dotyku i wyjątkowo sympatyczne przytulanki. Dostępne są w dwóch kolorach: pudrowo-różowym i ciemno-granatowym. Każdy miś ma na głowie czapeczkę i przymocowaną do niej opaskę na oczy. Kiedy maluszek idzie spać, zasuwa Szumisiowi opaskę na oczka i razem odpływają w krainę snów. Miś z czapeczką wygląda naprawdę uroczo i na pewno spodoba się każdemu maluchowi.

 

Serce Szumisia z bajkami

Serce Szumisia dla starszaków odtwarza 12 autorskich bajeczek wspierających rozwój mowy u dzieci. Wszystkie bajki zostały napisane we współpracy z psychologami. Zadbaliśmy o to, żeby były dostosowane dla dzieci w drugim roku życia i wspomagały je na kolejnych etapach rozwoju. Bajeczki mają prostą fabułę, zrozumiałą dla maluszków.

Miś opowiadający bajki pomaga bardzo aktywnemu w ciągu dnia maluchowi wyciszyć się wieczorem, kiedy przychodzi czas na sen. Nasze autorskie bajeczki mają prostą fabułę dostosowaną do rozwoju dwulatków. Czytane są spokojnym głosem, bardzo powoli, żeby uspokoić malucha po całym dniu jego aktywności, wyciszyć i pomóc spokojnie zasnąć.

Szumiś z bajkami odtwarza opowieści w dwóch wersjach: czytane przez lektora lub lektorkę, żeby maluszek mógł wybrać głos, który bardziej mu się podoba.

Szumiś opowiadający bajki to niezawodny towarzysz malucha, kiedy potrzebuje się on wyciszyć, uspokoić emocje i zrelaksować ciałko - zarówno wieczorem przed snem jak i w ciągu dnia podczas krótszej drzemki. Spokojny, kojący głos wprowadza zmęczonego i otoczonego bodźcami maluszka w magiczny świat opowieści. Miś szybko stanie się przyjacielem rosnącego malucha i jego towarzyszem nie tylko podczas snu ale też podczas podróży, wakacji a często nawet codziennego dnia w żłobku czy przedszkolu .

 

Miś z bajkami dla maluszków

Szumiś z bajkami posiada też funkcję nagrania własnego. Rodzice czy dziadkowie mogą przeczytać maluchowi jego ulubioną bajeczkę lub zaśpiewać kołysankę a maluch kładąc się do snu będzie mógł posłuchać głosu swoich bliskich.

Oprócz 12 bajek serce Szumisia odtwarza też 5 dźwięków natury. Kojące głosy pomagają wyciszyć się, przywołują przyjemne skojarzenia i ułatwiają zasypianie.

Miś opowiadający bajki ma regulowaną głośność, żeby dostosować się do potrzeb dziecka. Mechanizm zapamiętuje wybrany ostatnio poziom dźwięku i automatycznie uruchamia go na tym samym poziomie po kolejnym włączeniu.

Serce Szumisia z bajkami jest obsługiwane jednym przyciskiem, bez konieczności wyjmowania mechanizmu z maskotki.

 

Szumiś prosto z Polski

Miś uszyty jest z atestowanych materiałów i jest bezpieczny od urodzenia. Można prać go w pralce, po wyjęciu z brzuszka misia mechanizmu z bajkami.

Szumisie z bajkami w całości produkowane są w Polsce. Maskotkę szyjemy w szumisiowej szwalni a serce z bajkami powstaje w warszawskiej fabryce.

 

Skład maskotki: 98% Poliester, 2% Bawełna

Wymiary: 32x17 cm

Nagrody i certyfikaty