Szumisie App 3w1

Brak produktów w tej sekcji

Szumisie App 3w1 - szumiące misie sterowane aplikacją

Szumisie utulają do snu maluszki od pierwszych chwil życia. Noworodki i niemowlaki uwielbiają spać przy szumie, bo przypomina im dźwięki z brzuszka mamy. Szum wycisza maluszki, uspokaja i pomaga szybciej zasnąć.

Szumiący miś Szumiś szybko stanie się pierwszym przyjacielem dziecka i niezawodnym pomocnikiem rodziców.

Jak szumi miś dla niemowlaka?

Miś Szumiś ma specjalne szumiące serce. Mechanizm emituje aż 5 rodzajów dźwięku, żeby dostosować się do różnych potrzeb maluchów: biały szum, różowy szum, szum fal morskich, deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

Serce misia Szumisia App 3w1 odtwarza także uspokajające kołysanki w spokojnej aranżacji i piękne utwory muzyki Mozarta. Wszystko po to, żeby wpierać dzieci na kolejnych etapach ich rozwoju.

Serce misia Szumisie ukryte jest w miękkim misiu i schowane bezpiecznie w kieszonce.

Wygodna obsługa aplikacją na telefon

Szumiś App 3w1 sterowany jest aplikacją. W prosty, intuicyjny sposób można ustawić wszystkie funkcje misia na telefonie czy tablecie - rodzaj dźwięku, poziom głośności, czas szumienia czy czujnik snu. Dzięki aplikacji można również w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć misia bez budzenia dziecka.

Bezpieczny od urodzenia

Szumiący miś Szumiś jest bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci. Miś uszyty jest z atestowanych materiałów a szumiące serce spełnia unijne normy bezpieczeństwa dla zabawek. To idealny miś dla noworodka i ukochany miś przytulanka starszych dzieci.

Szumiący miś z Polski

Szumisie App, tak jak wszystkie produkty z szumisiowej kolekcji, w całości produkowane są w Polsce. Szyjemy je w naszej szwalni pod Łowiczem a szumiący mechanizm Szumisia powstaje w warszawskiej firmie Inquel.

Gwarantujemy, że wszystkie Szumisie to zabawki wysokiej jakości, bezpieczne dla maluszka od pierwszych dni życia.

Funkcje serca Szumisia App 3w1: z szumem, kołysankami i muzyką klasyczną:

  • 5 szumów
  • 8 pięknych polskich kołysanek (30 minut). Nagrane zostały w spokojnej aranżacji z myślą o starszych maluszkach, które lubią zasypiać przy delikatnej muzyce
  • 10 utworów muzyki klasycznej (30 minut), która wpływa pozytywnie na mózg dziecka jeszcze w brzuchu mamy. Serce Szumisia odtwarza wybrane melodie Mozarta w specjalnej aranżacji, żeby pomóc maluszkowi na każdym etapie rozwoju
  • Czujnik snu - po 30 minutach odtwarzania mechanizm sam wyłącza się i przechodzi w tryb czuwania. Dźwięk włączy się automatycznie, kiedy dziecko zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas
  • regulacja głośności - serce Szumisia ma regulowaną głośność a maksymalny poziom dźwięku jest zgodny z unijnymi normami bezpieczeństwa dla zabawek
  • obsługa aplikacją na telefon (lub przyciskiem) - serce Szumisia można obsługiwać bez konieczności wyjmowania go z misia.

Nagrody i certyfikaty