Warning: DOMDocument::loadHTML(): Empty string supplied as input in /home/szumisie/domains/myhummy_prod/public_html/app/addons/myhummy/func.php on line 1860

Lisek przytulanka

Brak produktów w tej sekcji

 

Szumiący kocyk przytulanka dou dou

Szumiący kocyk przytulanka dou dou to idealny pierwszy przytulak dla niemowlaka i pomocnik w zasypianiu. Połączenie szumiącego misia z miękkim kocykiem przytulanką sprawdzi się od pierwszych dni życia dziecka. Posłuży maluszkowi na długie miesiące - najpierw jako szumiący przyjaciel, a potem świetnie sprawdzi się jako miękki kocyk do tulenia i pierwsza zabawka dla rosnącego malucha.

Kocyk przytulanka dou dou ma szumiące serce, które utula do snu maluszki. Serce emituje 5 rodzajów szumu, żeby jak najlepiej dostosować się do potrzeb noworodka. Dlaczego maluszki lubią zasypiać przy szumiących misiach? Noworodki i niemowlaki znają szum jeszcze z brzuszka mamy - to taki dźwięk słyszały przez wiele miesięcy przed urodzeniem. Dlatego przez pierwsze miesiące życia tak chętnie zasypiają przy szumie - kojarzy im się z bezpieczeństwem i ciepłem z brzuszka mamy. Szum uspokaja maluszki, wycisza i pomaga szybciej zasnąć.

Po wybraniu koloru szumiącego kocyka dou dou należy wybrać jedno z 3 serc misia: w wersji podstawowej, w wersji z czujnikiem snu lub serce 3 w 1. Mechanizm szumisia dou dou 3 w 1 oprócz wyciszających szumów odtwarza też piękne wyciszające kołysanki, które utulą do snu starsze maluszki. Mechanizm ma również nagrane utwory Mozarta w spokojnej aranżacji, które wpływają pozytywnie na rozwój mózgu dzieci na każdym etapie życia - warto odtwarzać sobie muzykę Mozarta jeszcze podczas ciąży.

Szumisiowy kocyk przytulanka dou dou został zaprojektowany tak, żeby był funkcjonalny i praktyczny. Dlatego Szumiś ma specjalne zakończenie jednego z rogów kocyka - można do niego przywiązać smoczek czy ulubiony gryzak maluszka, żeby nie zagubił się podczas spaceru czy podróży.

Szumiś dou dou świetnie sprawdzi się jako prezent dla niemowlaka. To jeden z najpopularniejszych produktów na liście wyprawkowej i liście prezentów na babyshower. Szumiący miś posłuży maluszkowi od pierwszych dni życia i będzie niezawodnym pomocnikiem dla rodziców na trudne pierwsze tygodnie rodzicielstwa.

Kocyk maskotkę można dodatkowo spersonalizować imieniem dziecka. Taki szumiący dou dou z imieniem będzie niezapomnianą pamiątką dla maluszka i rodziców.

Szumiący kocyk maskotka uszyty jest z atestowanych materiałów i jest bezpieczny od pierwszych dni życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego). Miś nie mechaci się, nie traci kształtu ani wielkości.

Szumiący kocyk przytulanka tak jak wszystkie Szumisie w całości produkowane w Polsce. Misie i akcesoria dla niemowlaków szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a szumiące serce powstaje w fabryce w Warszawie. Gwarantujemy, że misie są bezpieczne dla maluszków od urodzenia.

Nagrody i certyfikaty