Oszczędź 11%

Szumisie® - Szumiący miś Jagna

+5 szumów+

mechanizm 5 Szumów

+5 szumów+

mechanizm 5 szumów - czujnik snu

5 szumów + czujnik snu

  • 5 szumów
  • Regulowana głośność

Op
Personalizacja PL
Tr
Czas realizacji: 3-4 dni
+
179,00 PLN
Promocja
Sugerowana cena sprzedaży: 200,00 PLN
179,00 PLN
Razem: 179,00 PLN

Jagna to pierwsza góralska mama w szumisiowej kolekcji. Piękna, kolorowa i szumiąca. Szumisiowa Regionalna Kolekcja Limitowana powstała we współpracy z zaprzyjaźnioną marką Folkstar, specjalizującą się we wzornictwie regionalnym. 

Szumiące serce Szumisia emituje 5 rodzajów szumu, żeby dopasować się do potrzeb każdego maluszka: nasz autorski biały szum, różowy szum, szum morza, szum deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem. Mechanizm odtwarza szum przez 60 minut, potem stopniowo wycisza się i wyłącza.

Szumiące serce w wersji z Czujnikiem Snu dodatkowo automatycznie uruchomi się ponownie, kiedy maluszek zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. Do misia dobierz jedno z dwóch serc - w wersji podstawowej lub z Czujnikiem Snu. 

Szumiś Jagna posiada w rączkach specjalne kuleczki dla rozwoju sensorycznego maluszka, są one atestowane i bezpieczne dla dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce (po wyjęciu mechanizmu szumiącego). 

Wszystkie Szumisie w całości produkowane są w Polsce. 

Szczegóły:

Wysokość - 34cm
Szerokość - 16cm

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.

Proponowane produkty