Szumisie® - Śpiworek do spania łabędzie

Przewidywana wysyłka: 1-2 dni
Brak w magazynie
139,00 PLN
Razem: 139,00 PLN

Śpiworek do spania - łabędzie

Śpiworek niemowlęcy - praktyczne okrycie do łóżeczka. Śpiworek do spania wygodnie i ciepło otula maluszka podczas snu, zastępując kocyk czy kołderkę.

Śpiworek do spania to bardzo praktyczne i przede wszystkim bezpieczne okrycie dla niemowlaka. Maluszek zapięty w śpiworku nie rozkopie się nóżkami, nie nakryje główki i będzie spał ciepło otulony przez całą noc. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kołderek, spod których maluszki bardzo często się rozkopują.

Śpiworki dla niemowląt sprawdzą się w nocy czy podczas drzemki w przypadku ruchliwych i machających nóżkami maluszków, ale także jako praktyczne okrycie podczas spacerów w wózku.

Śpiworek do spania dla niemowlaka został zaprojektowany tak, żeby zapewnić wygodę podczas spania maluszkowi, ale także rodzicom. Dzięki praktycznym wiązaniom z łatwością można zmienić pieluszkę malucha, bez potrzeby rozpinania całości śpiworka do spania i wybudzania dziecka ze snu.

Śpiworek do spania dla niemowlaka uszyty jest z wysokiej jakości bawełny. Został w całości wyprodukowany w Polsce - uszyty w naszej szwalni pod Łowiczem.

Śpiworek niemowlęcy jest bezpieczny dla wrażliwej skóry maluszka - może być stosowany od urodzenia.

Wymiary: długość: 73 cm, szerokość: pod paszkami 33 cm, dół 43 cm

Skład: 90% bawełna, 10% poliester

Jak długo odtwarza dźwięki Szumiś z lampką?

Dźwięki w modelach Szumisia z lampką odtwarzane są przez 30 minut. Jest to idealny czas, aby pomóc większości dzieci zasnąć. Jeśli Twój maluszek nadal jest niespokojny po 30 minutach dźwięków/melodii, możesz ponownie włączyć dźwięk ręcznie albo uruchomić tryb czujnika snu i dźwięk włączy się automatycznie, jeśli dziecko zacznie płakać.

Jak zmienić dźwięki w Szumisiu z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Włącz urządzenie i naciśnij przycisk dźwięku dwa razy z rzędu, aby zmienić odtwarzany szum/melodie.

Jak włączyć czujnik snu w Szumisiu z lampką? 

Aby aktywować czujnik snu, należy najpierw wybrać biały szum (nie melodię ani wibracje) a następnie nacisnąć jednocześnie oba przyciski (przycisk dźwięku i światła), aż światło zmieni kolor na niebieski i zacznie migać. Oznacza to, że czujnik snu został zaprogramowany.

Nie wolno ponownie naciskać przycisku dźwięku, ponieważ spowoduje to dezaktywację czujnika snu.

Jak aktywować wibracje?

Trybu wibracji nie można łączyć z innymi dźwiękami i melodiami. Jest to jeden z naszych dźwięków do wyboru, więc naciśnij dwa razy z rzędu przycisk dźwięku, aż dojdziesz do wibracji (po białych szumach).

Jak regulować głośność dźwięków Szumisia z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Teraz możesz kontrolować głośność, naciskając i nie zwalniając przycisku dźwięku, aż głośność wzrośnie. Po osiągnięciu maksymalnej głośności dźwięk zacznie się przyciszać. Zwolnij przycisk, gdy uzyskasz żądaną głośność.

Jak naładować mechanizm Szumisia z lampką?

Do ładowania używaj oryginalnego kabla USB dołączonego do urządzenia lub kabla USB-C a nie innego typu kabla USB.

Upewnij się, że ładujesz urządzenie za pomocą ładowarki 5 V, a nie na przykład podłączając je do laptopa. Powoduje to nieoptymalne ładowanie.

Sprawdź, czy przełącznik ON/OFF z boku urządzenia dźwiękowego jest włączony. Aby uzyskać pełne naładowanie, należy pozostawić urządzenie dźwiękowe na 2 godziny, aż czerwona dioda zaświeci się na zielono.

Jak długo działa bateria Szumisia z lampką?

Szumiś z lampką został zaprojektowany, aby pomóc maluszkom zasnąć a nie jako lampka działająca całą noc, ponieważ zakłóca to zdrowy sen dziecka. Zgodnie z zaleceniami specjalistów rekomendujemy wyłączenie światła, gdy dziecko zaśnie. Lampka wyłączy się automatycznie po 2 godzinach.

Szacunkowa żywotność baterii w zależności od funkcji (jeśli bateria została w pełni naładowana za pomocą kabla USB, który dołączamy do opakowania):

- sama lampka (niezależnie od koloru): 6 godzin

- lampka + dźwięk: 5 godzin

- sam czujnik snu: 17 godzin

 

Nowości

Nowości

Proponowane produkty

Nowości

Nowości